Середа, Грудень 1, 2021
Головна > Публікації > МФА U-16 грає внічию з «Колосом»

МФА U-16 грає внічию з «Колосом»

3 березня відбувся перенесений матч зимової першості Закарпаття між МФА U-16 та іванівським «Колосом».

Підопічні Івана Фізера почали доволі активно, але й гравці «Колоса» помітно додали в грі, і досить грамотно вели захисні дії, та гостро контратакували. На 20-й хвилині «академіки» заробили штрафний удар на правому куті перед карним майданчиком гостей. Після розіграшу і подачі м’яча в район воротарського майданчика найшвидше в ситуації в оточенні захисників «Колоса» розібрався Богдан Костик, який в дотик пробив в сітку воріт суперника – 1:0.

Та чемпіон західної першої ліги складати зброю не збирався, а таки зумів вирівняти гру й досить активно змусив відпрацьовувати молодих гравців МФА на власній половині поля.

А вже завершальна десятихвилинка зустрічі таки далася взнаки для нашої молоді, адже в змаганнях ДЮФЛУ хлопці грають по 40 хвилин і саме цей аспект гадаю вплинув на наших футболістів, які помітно підсіли, дозволивши гостям реалізувати одну зі своїх атак. Причому після виконання стандарту лише з третього удару іванівська команда стараннями Євгена Машіки таки вразила ворота МФА – 1:1. В час, що залишився як одна команда могла стати переможцем, так і інша, та надійно відіграли воротарі. Тож нічия.

МФА U-16 (Мукачево) – «Колос» (Іванівці) – 1:1 (1:0)

Голи: Костик 20 – Машіка 83