Субота, Січень 29, 2022
Головна > Новини > «Мункач» достойно зіграв заключний матч цього року

«Мункач» достойно зіграв заключний матч цього року

Цей футбольний рік «Мункач» завершував 20-м туром на виїзді в Києві з ФК «Лівий берег». Незважаючи на те, що кияни є одним із лідерів наша команда не дозволила господарям диктувати свої умови під час поєдинку, однак, нашому молодому колективу не вистачило досвіду. Спочатку на 33-й хвилині після позиційної атаки господарі змогли відзначитися завдяки влучному удару Євгена Морозенка.

Далі гра тривала на зустрічних курсах, та на 74-й хвилині кияни «спіймали» нашу команду  на контратаці  і навіть за доволі сумнівного рішення асистента арбітра, так як гравець господарів, котрий знаходився в офсайді,  рухався до м’яча та все ж його підхопив футболіст, що вискочив з глибини й зумів відпасувати на Старгородського, а той вже пробивав у пусті ворота.

Та наша команда таки зуміла відповісти – спочатку Вадим Лучка влучив у стійку, асистент одразу запалив офсайд, а далі вже з кутового відзначився Мирослав Бундаш і мінімум на хвилину  зберіг інтригу в грі. Та на більше не вистачило часу, тож поразка – 1:2, та все ж приємно, що наші хлопці боролися до останніх хвилин і справили хороше враження в цій зустрічі.