Субота, Травень 8, 2021
Головна > Новини > МФА U-16 зазнає першої поразки в зимовій першості

МФА U-16 зазнає першої поразки в зимовій першості

З інтервалом у чотири дні МФА U-16 проводить поєдинки в рамках зимової першості краю з іванівським «Колосом».

Перша зустріч цих команд завершилася бойовою нічиєю – 1:1.  А от уже сьогоднішній матч став переможним для «Колоса». Іванівська команда саме завдяки індивідуальній майстерності свого  стрімкого форварда Михайла Лозинця зуміла здобути першу вікторію в зимовій першості.

Вже на 11-й хвилині матчу Михайло в оточенні оборонців МФА зумів прийняти м’яч і вдарити з-під захисника в ближній кут воріт – воротар Арсен Чорненко не бачив момент удару й не зумів зрерагувати – так «Колос» повів у рахунку. Невдовзі Михайло міг знову відзначитися, але передача від Вінтонюка вийшла засильною і Лозинець головою б’є вище цілі. Та вже на 21-й хвилині М.Лозинець витискає максимум із ситуації – після передачі в карну зону він змушує сфолити на собі захисника МФА U-16. Сам Михайло й виконав пенальті, розвівши по кутам воротаря та м’яч – 2:0. Та все ж до перерви господарі один гол відквитали після серії невдалих ударів зі штрафних, таки зумів застати зненацька воротаря «Колоса» Назар Кайда  – 1:2.

Другий тайм розпочався з чергового голу від Михайла Лозинця, в ході контратаки партнери з центральної частини виводять Михайла віч-на-віч з воротарем і нападник «Колоса» виграє дуель від Арсена Чорненка й робить рахунок – 3:1 на користь своєї команди. Підопічні Івана Фізера не знітилися цьому й через 9 хвилин достойно відповіли – Рамік Гаджієв зумів з розвороту влучно пробити впритул зі стійкою – 2:3. «Колос» наприкінці поєдинку дещо підсів, та зосередився більше на захисті, та все ж МФА мали нагоду зрівняти рахунок у поєдинку – Ігор Воробяк замикав навісну передачу від партнера, та не зумів влучити в ворота з забійної позиції. Тож МФА  U-16  зазнає першої поразки в зимовій першості.

Нагадаємо, що в п’ятницю, 5 березня МФА U-17 зумів вдруге перемогти СДЮСШОР U-16  з рахунком – 3:0.