Четвер, Жовтень 28, 2021
Головна > Новини > Нелегкий камбек МФА U-17

Нелегкий камбек МФА U-17

3 березня на базі МФА в с. Дерцен відбувся перенесений матч 2-го туру Зимової першості Закарпаття між МФА U-17  та ужгородським СДЮСШОР U-16.

Не встигли команди як слід вступити в гру вже перша атака СДЮСШОРу завершується фолом у карному майданчику господарів. Пенальті влучно виконав Ігор Кобеляш і гості повели.

Господарі швидко оговталися від голу, перехопили ініціативу, але не вистачало завершального удару. Академіки «кружляли» довкола карного майданчика СДЮСШОРівців але без голів. Так і завершилася перша половина поєдинку.

У другому таймі в лавах господарів відбулися суттєві  ротації на полі з’явився кращий бомбардир команди Анатолій Сньозик, ще кілька футболістів – це значно підсилило гру господарів. Правда, витиснути дивіденди з переваги господарі зуміли лише на 69-й хвилині матчу, коли після передачі з центральної зони в карний майданчик суперника – оборонець СДЮСШОРу зіграв рукую. Пенальті без шансів для кіпера ужгородців виконав Юрій Клімковський – 1:1. Господарі посилили тиск на ворота СДЮСШОР і вже на 72-й хвилині матчу виходять уперед, розгорнута атака господарів завершується ударом Віталія Трачука з-за меж карного майданчика, кіпер гостей відбиває перед собою, а на добиванні першим встигає нападник МФА Михайло Петришинець, який скерував м’яч в сітку воріт суперника – 2:1. Ще до кінця матчу господарі мали нагоду збільшити голевий гандикап, однак, Анатолій Сньозик не зміг реалізувати вихід віч-на-віч. А наприкінці матчу й гості мали хороший шанс зрівняти рахунок – Дмитро Годя змусив сфолити захисника МФА Василя Керечана у штрафному майданчику. Пенальті знову взявся виконувати Ігор Кобеляш та цього разу переграти воротаря Руслана Усенка не зміг, який парирував удар капітана СДЮСШОРу. Тож непроста перемога для МФА – 2:1.