П’ятниця, 29 Березня, 2024
Головна > Новини > У 7-му турі беремо 7-м балів

У 7-му турі беремо 7-м балів

Матч між мукачівським МФА та львівськими «Карпатами» очікувалося, що буде непростим. Так і вийшло. Левову частку часу тривала боротьба в центрі поля. Господарі поля не дали можливості іменитим гостям маневрувати, скували їх і нав’язали свою гру. Йшла затята боротьба на кожному клаптику поля. Однак, на 75-й хвилині господарі втратили м’яч у центрі поля, його підхопив півзахисник «Карпат» Денис Підгурський обійшов по центру двох наших гравців, а далі метрів з 20 пробив у дальній кут – вийшло ефективно і він став автором єдиного голу в цьому поєдинку, який приніс гостям перемогу.

Стадіон «Авангард» м. Мукачево

Глядачів: 100

МФА U-17 (Мукачево) – «Карпати» U-17 (Львів) – 0:1 (0:0).

Гол: Підгурський 74

МФА: Щепковський Данило, Кравець Віталій, Хайнас Андрій, Лютнянський Максим, Яніцький Кирило (к), Дмитренко Андрій, Суботенко Василь, Волинець Володимир, Кірюхін Ілля, Дуруеке Кевін.

Запасні: Баковський Денис, Васильків Вадим, Шуцький Дмитро, Ставничий Вячеслав, Надь Матей, Рубан Ярослав, Древаль Богдан, Кіктенко Вадим, Рачинський Дмитро.

Тренер: Віктор Яїчник

«Карпати»: Ледвій Дмитро, Марич Максим, Оруджев Денис, Роман Віталій (к), Давидов Сергій, Підгурський Денис, Дуда Назар, Чабан Владислав, Яців Денис, Шостак Дмитро, Рогачов Нікіта.

Запасні: Муха Орест, Биков Євгеній, Вітик Павло, Форманюк Павло, Федурко Назарій, Литвиненко Богдан, Вадовський Максим.

Тренер: Іван Шуга

Арбітр: Заліський Іван (Івано-Франківськ);

Асистенти арбітра: Глуханик Віталій, Микитин Петро (Івано-Франківськ).

Спостергіач арбітражу УАФ: Шитєв Йосиф (Ужгород).

А от зовсім за іншим сценарієм пройшов матч молодших команд МФА-«Карпати» U-15. З перших хвилин господарі почали диктувати фавориту свої умови гри, і невдовзі зуміли провести гол. На 25-й хвилині заробили штрафний метрів за 25 до воріт. Стандарт потужно низом виконав Максим Муромський, кіпера львів’ян дещо дезорієнтував наш нападник, який пропустив м’яч між ніг і він вкотився  в дальній кут – 1:0.

Друга половина гри також проходила за переваги господарів, проте кілька нагод мали й гості, та чудово зіграв наш страж воріт. А питання щодо переможця гри зняв Назар Пономаренко, який влучним пострілом метрів з 23 зняв усі питання щодо переможця цієї зустрічі – 2:0.

МФА U-15 (Мукачево) – «Карпати» U-15 (Львів) – 2:0 (1:0).

Голи: Муромський 25, Пономаренко 46

МФА: Коваль Іван, Чайка Валерій, Муромський Максим, Сирота Кирил, Пономаренко Назар (Цаприка Ілья 60), Дік Максим (Кащин Ярослав 46), Савкін Ерік (Лушпінь Владислав 46), Кузьма Станіслав, Остроушко Богдан, Полудняк Богдан (Чічак Назар 64), Єлісеєв Олександр (Бабенко Гордій 46).

Запасний: Данканич Станіслав.

Тренер: Фізер Іван

«Карпати»: Набит Максим, Кусий Андрій, Єзерський Юрій, Гайдучок Віталій, Кулик Максим, Винницький Юрій (Бугаєв Артем 23), Ленишин Назар (Ткачук Олег 64), Баран Ростислав (Гулка Василь 65), Семенюк Андрій, Загорянський Кирило, Касарда Назар.

Запасні: Кулій Орест, Зятківський Владислав, Гнилянський Владислав, Рожко Віталій.

Тренер: Василичук Андрій.

МФА U-16 та U-14 грали на виїзді з чернівецькою «Буковиною». Команда U-16 зіграла внічию – 2:2. Голи в нашій команді провели Тарас Яримович та Ковчі Крістіан. А МФА U-14 перемогла «Буковину» – 1:0, автором переможного голу став Станіслав Гузій.