11 листопада відбулися ще два матчі наших команд U 16 та U 14 у рамках 10-го туру чемпіонату ДЮФЛУ в вищій лізі групи 3 з дніпровським ДАФ. Матчі пройшли на рідному полі МФА в с.Дерцен.
Через повітряну тривогу поєдинок команди U 16 був призупинений, а відновився він аж після трьох з половиною годин. Підопічні Олексія Позднякова та Віталія Трачука зуміли здобути бажану вікторію – 3:1. Дублем у складі «Мункача» відзначився Артур Адамчук, приємно, що свій дебютний гол за команду цієї вікової категорії провів Назар Смотрицький, гравець 2009 р.н. для якого цей поєдинок став дебютним у складі U 16.
А команда Мункача U 14 продовжує радувати голами на різний смак. З результатом 6:1 на користь колективу Руслана Гогерчака та Олександра Войтюка завершився цей поєдинок. Хет-трик Вадами Ганіговського, дубль Мирослава Доника та гол капітана Артема Ковбасюка приносять переконливу вікторію нашій команді.
Нагадаємо, що днем раніше на виїзді команди Мункача U 17 та U 15 перемогли дніпрян з рахунком – 2:1 та 3:0.
