Субота, Квітень 10, 2021
Головна > Новини > Під кінець тижня – день спарингів

Під кінець тижня – день спарингів

Всі академічні команди МФА та колектив аматорів в суботу, 6 лютого після тижневого тренувального циклу зіграли спаринги та товариські поєдинки.

Команда МФА U-16 зіграла спаринг з одноклубниками з МФА U-15 . Підопічні Івана Фізера впевнено переграли молодших колег з рахунком – 4:0. Голи у складі шістнадцятирічних академіків провели Рамік Гаджиєв (хет-трик) ще автором одного м’яча став Богдан Остроушко.

А вже в неділю команда МФА U-16 провела матч з однолітками ужгородського СДЮСШОРу. Звіт про цей матч читайте у наступних новинах на нашому сайті.

Колектив МФА U-14 одразу двома складами зіграв товариський матч з командою ФК «Минай» U-14. У першому матчі, який тривав упродовж двох таймів по 20 хвилин МФА здолав минайців з рахунком – 2:1. Голи в складі мукачівців провели Артем Тищук та Максим Мамонов.

А от уже в другому матчі, де на поле в складі МФА вийшли гравці, які мають менше ігрової практики та гравці, які на перегляді господарі поля поступилися – 0:2.

Команда МФА  U-17 зіграла товариський спаринг в угорській Кішварді з місцевими однолітками. Команда Віталія Пантілова святкувала перемогу з рахунком – 2:1, авторами обох голів став Анатолій Сньозик.

Команда аматорів МФА вчергове провела товариську зустріч з ФК «Минай» U-19. Знову мукачівці перемагають з рахунком – 2:0. Голи в складі МФА провели Василь Василинець, який перебуває на перегляді в нашій команді та Ілля Западнюк.