Субота, Квітень 10, 2021
Головна > Новини > У зимовому дербі перемагає МФА U-16

У зимовому дербі перемагає МФА U-16

Перший матч зимової першості краю в Дерцені й одразу ж дербі – МФА U-16 з СДЮСШОР U-16.

Й справді на полі відбувся видовищний матч упродовж було проведено 7 голів, ще низка нагод, боротьба на полі та навіть вилучення в складах обох команд.

Тренерський штаб перевірив готовність до другої частини сезону  майже всіх гравців в обоймі.  А от результат – 4:3 на користь МФА.

Вже на 7-й хвилині господарі зуміли відкрити рахунок у матчі – відзначився Кирил Дрезналь. Далі ж на 22-й хвилині господарі поля заробили право на штрафний удар – Пономаренко подав партнер по команді  замикав головою – ужгородців врятувала поперечина, але вже вдруге удар Назара Пономаренко став результативним.

Гості відповіли вже через три хвилини, змусивши господарів порушити правила перед власним карним майданчиком. Стандарт бездоганно виконав Ігор Коделяш. Підопічні Івана Фізера продовжили тиснути на ворота СДЮСШОРу, на 27-й хвилині після прострільної передачі ані Олександр Пищур, ані Богдан Полудняк так і не змогли з забійної відстані вразити ворота гостей. А от на 31-й хвилині після чергової атаки МФА захисник ужгородців виніс м’яч прямо на Назара Пономаренка, який підправив собі м’яч під праву і пробив в правий кут – м’яч від стійки закотився в сітку. Проте в цьому таймі гості таки зуміли скоротити відставання – на 34-й хвилині Дмитро Годя прийняв м’яч у карному майданчику господарів вміло втік від оборонця на ударну позицію й пробив повз кіпера точно в ціль – 3:2 з таким результатом команди пішли на перерву.

Перші хвилини другої половини проходили за переваги МФА та на 54-й хвилині ужгородці мали нагоду зрівняти рахунок та чудово зіграв воротар, який вчасно вийшов на гравця СДЮСШОР й таким чином зменшив кут й заблокував удар нападника. А от уже на 66-й хвилині стрімка атака МФА завершилася взяттям воріт суперника – передачу з глубини поля прийняв Рамік Гаджієв, втікає від оборонця й впевнено відправив м’яч у дальній кут воріт. Та лік голам на цьому не скінчився за три хвилини до завершення зустрічі після розіграшу кутового знову вдало  в воротарському майданчику зіграв Ігор Коделяш, який спрямував м’яч у дальній кут воріт МФА.

Тож 4:3 результат матчу