Середа, Серпень 12, 2020
Головна > Новини > МФА впевнено перемагає «Минай»

МФА впевнено перемагає «Минай»

31 січня на стадіоні в Середньому стартував перший тур групового етапу зимового кубку ДЮФЛУ серед команд U-16.

У першому матчі МФА зустрічалася з представником першої ліги ФК «Минай». Погодні умови дещо знівелювали клас нашої команди, однак попри негоду та сніг мукачівці продемонстрували й бійцівські якості, зумівши впевнено перемогти представника Ужгородщини.

З перших хвилин підопічні Віталія Пантілова заволоділи ініціативою і почали створювати нагоди біля воріт суперника. Однак, мяч уперто не влітав у сітку воріт, то стійка врятує минайців від вірного голу. Ба, навіть, пенальті, Тарас Яримович не реалізував.

Та вже за три хвилини після цього наша команда таки зуміла відкрити рахунок після навісної передачі головою виграв боротьбу в оборонців Максим Воропаєв, а черех хвилину подвоює перевагу МФА Денис Пономаренко. Наша команда тіснила відмінно діяла в усіх ланках і ще до завершення першого тайма втретє вражає ворота «Минаю» – Анатолій Сньозик засмутив стража минайських воріт.

Початок другого тайма також був за нашими хлопцями – вже за дві хвилини після відновлення гри Денис Пономаренко потужно пробив – кіпер минайців не зумів приборкати цей мяч – 4:0. Лише після цього суперник зумів відповісти – масовану атаку точно завершив Іван Кормош, який відправив мяч точно по-під поперечину. Але невдовзі мукачівці відновлюють голевий гандикап завдяки дещо курйозному мячу Степана Трусевича. Але все ж ще до кінця команда Віктора Черніка зуміла відповісти ще одним мячем – Куцак Микола постарався, тим самим встановивши остаточний результат. Тож 5:2  перемога МФА.