Субота, Травень 8, 2021
Головна > Новини > На базі МФА підвели підсумки сезону 2020 та окреслили перспективи закарпатського футболу

На базі МФА підвели підсумки сезону 2020 та окреслили перспективи закарпатського футболу

Вперше на базі МФА в с.Дерцен відбулася звітна конференція ГС «Закарпатська асоціація футболу».

Перед футбольним активом краю за 2020 рік прозвітував голова ЗАФ Іван Дуран: «2020 рік був непростим для футболу і спорту загалом через пандемію, нам вдалося провести чемпіонат, але призупинив свій розвиток дитячо-юнацький футбол через скасування всіх змагань за рекомендацією МОЗУ. Основними напрямками залишається розвиток саме дитячо-юнацького футболу, розбудова інфраструктури, а саме ставлю собі за мету – збудувати критий футбольний манеж до завершення своєї каденції як голови ЗАФ,сприятиму підготовці кваліфікованих арбітрів та розвитку мас-медіа, які висвітлюють футбольне життя краю. Радий з того, що на Закарпатті почала працювати така потужна академія як МФА, але хотів би, щоб закарпатські юні гравці тут складали більшість, задля цього слід більш ретельніше підходити до селекційної роботи».

Про фінансову діяльність ЗАФ прозвітував заступник голови, технічний директор Віктор Наскалов. Серед прогнозованих витрат була й фінансова допомога медичним закладам області, де лікуються люди з коронавірусною інфекцією та фінансова допомога ветеранам футболу в цей непростий час.

Учасники звітної конференції

Про роботу суддівського корпусу прозвітував голова суддівського комітету ЗАФ Михайло Митровський, який позитивно оцінив динаміку збільшення суддівського корпусу молодими арбітрами в останні два роки.  Про дисциплінарні санкції за минулий сезон повідомив голова КДК ЗАФ Іван Головко, який зауважив, що сезон-2020 пройшов без серйозних інцидентів.

В цілому учасники конференції оцінили роботу ЗАФ як задовільна.

Під кінець відбулася церемонія нагородження кращих футбольних функціонерів краю. А по завершенню звітної конференції директор МФА Золтан Сільваші організував екскурсію тренерам та функціонерам та ознайомив їх  з інфраструктурою академії.

Прес-служба МФА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *