Середа, Грудень 1, 2021
Головна > Новини > МФА сьогодні зіграє з лідером – «Лівим берегом»

МФА сьогодні зіграє з лідером – «Лівим берегом»

Сьогодні МФА в 5-му турі чемпіонату другої ліги зіграє проти лідера – київського ФК «Лівий берег». Цей футбольний клуб зовсім молодий, тож, гадаю, цікаво буде послухати інформацію про нього:

Столичний «Лівий Берег» стартував у Другій лізі в сезоні 2021/22. З власною дитячою школою, потужною інфраструктурою, представницьким складом і великими амбіціями. Хоча у 2017 році все починалося як соціальний проєкт.

Мрію Миколи Павлова про створення футбольного клубу на київському лівому березі, густонаселеному, а тому безумовно багатому кадрами, вдалося втілити в життя завдяки зусиллям Миколи Лавренка – відомої в футболі людини, яка довгий час обіймала посаду президента ФК «Олександрія».

На момент відкриття «Лівого Берега» у вересні 2017 в його розпорядженні був лише майданчик зі штучним газоном 45х30 метрів. У те, що відбувалось далі, повірити важко.

Менш ніж за три роки клуб, який базується на Осокорках, отримав не лише власну прес-службу, команду менеджерів і адміністраторів, а й два стадіони!

Перший, призначений для дитячих змагань, має майданчик з італійським штучним покриттям 60х40 метрів, криті трибуни на 500 місць і сучасне табло.

Другий, відкритий в 2020 і розрахований на 1500 глядачів, здатний вирішувати ще більш серйозні завдання: його поле має стандартні 105х68 і покриття нового покоління. Також воно стало першим в Україні полем, яке отримало сертифікат FIFA Quality PRO. Восени 2020 року в рамках Другої ліги тут вже зіграли «Чернігів» та «Поділля».

В бурхливе життя професіонального футболу клуб влився зі своєю сучасною базою – готелем, зонами харчування, відпочинку, тренажерним і реабілітаційним комплексами, залом для теоретичних занять.

Президент – Микола Лавренко;

Тренер – Анатолій Бузнік

Клубні кольори: зелений, жовтий

У цьому сезоні «Лівий берег» просто розносить своїх суперників в пух і прах. Неймовірна результативність киян – 21 забитий і всього 1 пропущений м’яч. А в матчі третього туру «лівобережці» просто «познущалися» на виїзді з команди «Любомир», здолавши господарів з рахунком – 11:0.

Тож на нашу молоду команду очікує непростий матч, і звісно, чекаємо на підтримку нашого «12 гравця».

Нагадаємо матч 5-го туру МФА – “Лівий берег” відбудеться на стадіоні НТБ МФА в с.Дерцен 22 серпня. Початок о 17:00.

Матч проводитиме суддівська бригада у такому складі:

Арбітр – О.Когут (Тернопіль);

Асистенти арбітра – В.Дрикін (Рівне); Н.Цмоканич (Львів);

Четвертий арбітр – В.Волошин (Ужгород);

Делегат УАФ – В.Антимійчук (Чернівці).

Також запланована он-лайн трансляція матча на нашому ютюб-каналі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *