Середа, Серпень 10, 2022
Головна > Без категорії > Візит делегації УАФ та голови Закарпатської ОДА- Віктора Микити

Візит делегації УАФ та голови Закарпатської ОДА- Віктора Микити

З нагоди Великого свята 24 квiтня в гостi до академiї “Мункач” завiтала велика делiгацiя, яку очолював голова Закарпатської ОДА- Віктор Микита з президентом УАФ Андрiєм Павелко, першими віце-президентами УАФ Олегом Протасовим, Вадимом Костюченком, головою Закарпатської асоціації футболу Іваном Дураном. Відвідали дітей, якi на Великдень знаходяться на базi МФА “Мункач”.

Привiтали i дітей-переселенців, яких гостинно прийняли в академії. Юні футболісти ранiше святкували світлий Великодень в колі сім’ї, у себе вдома, в затишнiй, дружнiй атмосферi. Вiйна зруйнувала усi їхнi плани. Гостi подарували усiм дiтям освячені паски, передали сувеніри на згадку, дуже гарно поспілкувалися.

Кожен юний спортсмен отримав на згаку футбольний м`яч, хто з хлопцiв був поспритнiше, отримав автограф наших зiркових гостей. Разом з єпископом Ужгородським і Закарпатським Варсонофієм нашi делегати створили хлопцям святкову атмосферу.

Єпископ освятив для дiтей смачні паски і благословив хлопців на добру долю. Нехай Всевишній оберігає всіх українських дітей, кожне місто, кожну родину і дарує мир! Христос Воскрес! Воїстину Воскрес!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *