Середа, Серпень 10, 2022
Головна > Без категорії > Сила в єднанні

Сила в єднанні

Внаслідок  воєнних дій, що почали відбуватися на  території  України з 24 лютого 2022 року, у багатьох наших спiввiтчизникiв виникли цілком обгрунтованнi  побоюваня стати жертвами руйнівних  дій зi сторони Росiйської Федерацiї.  Усе людство сколихнулося i почало допомогати біженцям з України. МФА «Мункач» не мала права залишитися в сторонi, не допомогти людям, якi потребували негайної  допомоги. 

Враховуючи специфіку нашої академії, основним напрямком стала допомога дітям, якi навчаються в інших футбольних академіях, та спортивних школах  України. Кожен з тренерів МФА зайнявся конкретним регіоном, приймались дзвінки з усіх куточкiв України, де було неспокiйно на той час. МФА стала приймати на своїй базi сотнi дітей, їхніх тренерів та батьків.  

Так був даний прихисток дітям з таких  академiй та шкiл, як «Динамо», «Днiпро», «Кривбас», «Краматорськ» та багатьом іншим юним спортсменам, їхнiм батькам. Бiльшiсть з усіх прибулих  дітей, та їхніх родичів згодом перемiстилися до Угорщини, та інших країн Європи.

Згодом до МФА почала прибувати  така велика кiлькiсть людей, що розмiщувати їх було вже важко через брак ліжок. Керівництво клубу звернулося до Головного тренера Першої команди, Віталія Шумського, з проханням звільнити квартиру для надання місця проживання для переселенців. Головний тренер, без жодних вагань, погодився і повернувся до Львова виконувати волонтерську роботу на користь України. Згодом, благодійники з Угорщини з черговою гуманітарною допомогою передали нам кілька десятків якiсних надувних матрасiв. Це дозволило нам прихистити ще більше дітей та їхніх  родичів. Весь цей час без зупинки працювала кухня, прибиральники, пральня. Виникла  нестача робочих рук, тодi матерi та бабусi, якi знаходились у нас почали допомогати нашим кухарям. Весь час не зупинявся навчальний, та тренувальний процес, щоб усi діти мали змогу продовжити навчання та тренування.

Ми впевненi, що дуже скоро ця жахлива війна скiнчиться, усi  діти України повернуться до своїх домівок, розпочнеться мирне життя, у спортсменів вiдновиться тренувальний процес, iгри, чемпiонати, буде знов лунати дитячий cмiх, та гул футбольних трибун.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *