П’ятниця, 10 Квітня, 2026
Головна > Актуально > НАЛАШТОВУЄМОСЯ НА ПОЗИТИВНИЙ РЕЗУЛЬТАТ В 1/8 ФІНАЛУ ЕЛІТ-ЛІГИ

НАЛАШТОВУЄМОСЯ НА ПОЗИТИВНИЙ РЕЗУЛЬТАТ В 1/8 ФІНАЛУ ЕЛІТ-ЛІГИ

Про підсумки виступів команд у груповому етапі та майбутню їх участь в матчах плей-офф ДЮФЛУ Еліт-Ліга (1/8 фіналу) розповіли наставники команд «Мункача» U-17 та U-16 Сергій Ященко та Вячеслав Пінковський.

Сергій Ященко, старший тренер U-17:

  • Основним завданням для команди – вийти з групи й потрапити до фінальної стадії змагань. Хлопці молодці – справилися з честю, враховуючи те, що в цьому сезоні нам не вдалося повністю укомплектувати склад. Гравці проявили характер, навички та уміння й цілком заслужено вийшли до стадії матчів плей-офф з другої сходинки.
Сергій Ященко

Щодо майбутніх матчів, то розуміємо, що на цій стадії сильні суперники з різних регіонів України. Ми до цього готувалися, тож постараємося показати достойний футбол й рухатися далі до наступної стадії змагань 1/4.

Вже встиг передивитися кілька матчів «Ковалівки» – добротний, зіграний колектив. Але якщо будемо грати в той футбол, який демонструємо в останніх п’яти матчах, то маю надію, що зможемо пройти далі до наступної стадії.

Вячеслав Пінковський, тренер U-16:

  • Поставлене перед нами завдання було виконане в непростих умовах, адже на старті чемпіонату команду залишили десять ключових футболістів. Вже в ході сезону до угорської «Кішварди» перебралися ще двоє наших вихованців, тож формували новий колектив практично «з коліс». Саме тому перше коло вийшло відверто невдалим, в зимове міжсезоння доукомплектувалися і вже навесні почали показувати достойну гру, а з нею прийшов і результат. Завдяки цьому вийшли в 1/8 фіналу, в рамках якого зустрічатимемося з грандом – київським «Динамо».
Команда U 16

Упродовж наступних п’яти  днів будемо ретельно готуватися до цього матчу, і звісно, націлюємося на перемогу в першому домашньому протистоянні.