Середа, Серпень 10, 2022
Головна > Без категорії > ЗАКАРПАТТЯ ДОПОМОЖЕ ДІТЯМ-ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ ЧЕРЕЗ «ВІДКРИТІ УРОКИ ФУТБОЛУ»

ЗАКАРПАТТЯ ДОПОМОЖЕ ДІТЯМ-ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ ЧЕРЕЗ «ВІДКРИТІ УРОКИ ФУТБОЛУ»

Координаційний центр Української асоціації футболу розпочав підготовку до реалізації проєкту «Відкриті уроки футболу» для допомоги дітям-переселенцям на Закарпатті.

19 квітня в смт Середнє Закарпатської області відбувся тренінг для місцевих волонтерів «Відкритих уроків футболу» з міст Ужгород та Хуст.

Семінар проходив у комбінованому форматі — за участю національного координатора проєкту від УАФ Євгенія Столітенка, а також онлайн-участю провідних інструкторів Віктора Твардовського, Сергія Чешейка, Ліани Копилової, Юрія Луценка та Олексія Лазаренка.

Також участь у семінарі взяли голова Закарпатської асоціації футболу Іван Дуран, голова Луганської обласної асоціації футболу Ігор Шопін, член Координаційного центру УАФ, відповідальний за соціальну роботу, Юрій Титаренко, обласний координатор проєкту Віктор Наскалов, директор Ужгородської СДЮШОР з футболу Вадим Дьордь.

Мукачiвська Футбольна Академiя «Мункач» на семiнарi  булла представлена  в лицi саме  обласного координатора проєкту Віктора Наскалова та психолога академiї Драгунової Валерiї.

Загальна мета проєкту «Відкриті уроки футболу» — сприяти захисту дітей ВПО, дітей без супроводу, дітей-сиріт та інших незахищених дітей, які постраждали відвійни та були вимушені переселитися на 

Західну Україну (наразі проєкт реалізовуватиметься в семи регіонах — Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій і Чернівецькій областях).

На додаток до загальної мети проєкт має три конкретні цілі:

— надати невідкладну гуманітарну допомогу (лікарські, харчові та непродовольчі товари) дітям ВПО та їхнім родинам;

— надати психосоціальну підтримку дітям через потужний соціальний інструмент масового футболу, через гру та відкриті футбольні заходи, що об’єднуватимуть вказані цільові групи дітей із місцевими дітьми;

— надати матеріально-технічну та моральну підтримку об’єднаним футболом кроссекторним мережам проєкту в західних регіонах України в їхніх зусиллях допомогти ураженим цільовим групам дітей.

Iнформацiя з  «Новини УАФ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *