Неділя, Вересень 19, 2021
Головна > Новини > Команди МФА провели товариські матчі з «Минаєм»

Команди МФА провели товариські матчі з «Минаєм»

Сьогодні на тренувальній базі МФА в с. Дерцен відбулися одразу два спаринги за участю наших команд МФА U-13  та МФА U-14 проти «Минаю» U-13   та U-15.

У першій зустрічі МФА U-13  – «Минай» U-13   матч склався з перемінним успіхом. Початок був за «академіками», які заволоділи ініціативою і невдовзі зуміли скористатися зі свого домінування. Спочатку Богдан Смолярчук вдало реалізував штрафний удар, а згодом Матвій Міхеєв подвоїв перевагу господарів. Перша половина зустрічі так і завершилася.

А от на другий тайм тренер мукачівців Віталій Трачук випустив на поле гравців, які перебувають на перегляді. Хід зустрічі змінився і вже перевагу мали минайці, які створили камбек, реалізувавши три свої нагоди. Тож поразка – 2:3, але головне, тренер побачив малюнок гри та визначив основні напрямки роботи на перспективу, адже Віталій – молодий наставник, він лише розпочав свою тренерську кар’єру.

У коментарі Віталій Трачук зауважив:

• Мені подобається працювати з дітками, завжди переживаю багато емоцій, прагну навчити юних футболістів усім футбольним тонкощам. Наразі в нас триває тренувальний цикл підготовки, багато гравців приходять на перегляд як з області, так із-за меж краю – передивляємося, аналізуємо, одним словом, іде копітка робота.
  • МФА  U-13   готується до чемпіонату ДЮФЛ Закарпаття. Які цілі ставиш перед своїми підопічними?
  • Звісно, ми боротимемося за перше місце, певен, що конкуренцію нам складуть «Минай», СДЮСШОР, свалявське «Сузір’я», тож чемпіонат має бути цікавим, якщо не завадять зовнішні фактори, до прикладу, карантин через пандемію коронавірусу.

В іншому товариському матчі між МФА U-14 – «Минай» U-15, який тривав впродовж трьох таймів по 30 хвилин кожен. Наставник МФА Сергій Ліснійчук зумів перевірити майже увесь кадровий потенціал команди. Знову початок був за господарями, які з чисельних атак дві завершили результативно. Та все ж у кінцівці тайму дозволили минайцям скоротити відставання. В другому таймі суперники обмінялися голами, тож на перерву після чергової тридцяти хвилинки пішли за результату – 3:2 на нашу користь. А от уже у заключнім таймі один рік переваги таки дався взнаки й команда Рудольфа Балажинця змогла використати свої нагоди насамперед завдяки індивідуальній майстерності свого нападника й провела два м’ячі в ворота нашої команди: 3:4 – такий результат цього протистояння.

У складі нашої команди м’ячі провели два Артеми – Угринчук, Тищук та гравець на перегляді.