Субота, Січень 29, 2022
Головна > Новини > МФА грає внічию з «Медеєю»

МФА грає внічию з «Медеєю»

Матч 4-го туру зимової першості Закарпаття між МФА та «Медеєю» очікувано мав бути цікавим для вболівальників. Він повністю виправдав очікування для шанувальників гри мільйонів – боротьба на кожнім клаптику поля, пристрасті, затята спортивна агресія, але без голів. Саме таким видався цей матч.

Мукачівці прагнули реваншуватися за поразку в першому турі, але не вдалося відшукати шляхи до володінь команди Івана Ковача.

У стартові хвилини матчу «Медея» мінімум двічі могла відкривати рахунок у матчі, та чудово зіграв воротар «академіків». А от наша команда відповіла у другій половині тайму – спочатку після удару Фарасеєнка м’яч «облизав» поперечину, а десь на 37-й хвилині Василь Василинець замикав передачу з флангу та удар не вийшов в ціль – над поперечиною.

В другому таймі «Медея» відчутно підсіла, віддавши центральну частину «академікам», але вміло вибудувала оборону й не давала підопічним Віктора Яічника вийти на ударну позицію. Хоча хороші нагоди мали Роман Папарига, удари з-за меж карного майданчика завдавали Руслан Гогерчак, Пилип Кольцун, Іван Станкович, та надійно грав воротар медейців Владислав Сидоренко. Тож 0:0.