Четвер, Жовтень 28, 2021
Головна > Новини > МФА легко й невимушено перемагає суперників – СДЮСШОР та «Колос»

МФА легко й невимушено перемагає суперників – СДЮСШОР та «Колос»

Команда Івана Фізера в четвертому турі знову святкує перемогу над однолітками ужгородського СДЮСШОРу.

Впевнена гра нашої команди вже на 14-й хвилині приносить результат – Богдан Остроушко чудово завершив атаку команди й відкриває лік голам у матчі. Вже під завісу першого тайму Олександр Пищур обіграввся з Олександром Косовщуком, а той вже котив м’яч у пусті ворота – 2:0.

Другий тайм розпочався з неприємного інциденту – за грубу гру з поля був вилучений О. Пищур. Та й у десятьох  наші хлопці грали на рівних, та, навіть, зуміли провести ще один гол на 71-й хвилині фланговий прохід потужним ударом завершив Артур Козачук – воротар парирувати не зміг. Тож перемога – 3:0

МФА U-16 (Мукачево) – СДЮСШОР U-16 (Ужгород) – 3:0 (2:0)

Голи: Остроушко 14, Косовщук 42, Козачук 71

Ще один поєдинок у групі С між  МФА U-17 з іванівським «Колосом» став багатим на голи – 6:3 на користь МФА. Слід зауважити, що «Колос» у порівнянні з першим матчем значно підсилився, а ключовим гравцем команди став нападник Михайло Лозинець. Саме «Колос» вже на 3-й хвилині стараннями Віктора Савчинця, та вже за п’ять хвилин Анатолій Сньозик під час виходу віч-на-віч не залишає жодних шансів кіперу «Колоса». Та перевага іванівської команди вже відновилася через три хвилини – Михайло Лозинець випередив оборонців і відправив м’яч в кут повз кіпера. На 29-й хвилині трьоходівка гравців МФА Клімковського-Поліщука –Радченка завершилася ударом останнього в пусті ворота – 2:2. Та за п’ять хвилин той же Лозинець вчергове втікає від свого візаві й знову виводить  «Колос» уперед. Та вже в черговій атаці Дмитро Поліщук вдало зіграв на добиванні – 3:3. Та переможцями на перерву пішли саме мукачівці, Юрій Клімковський вчасно помітив забігання Максима Радченко покотив йому м’яч, а той вже точно відправив м’яч у кут воріт – 4:3.

У другій половині «Колос» у складі яких чимало вікових гравців підсів, а підопічні Віталія Пантілова додали й вже в завершальній третій чверті матчу ще двічі реалізували свої нагоди – дублем відзначився Михайло Петришинець. Тож 6:3 впевнена перемога МФА

ФК «Колос» (Іванівці) – МФА «Мункач» U-17 – 3:6 (3:4)

Голи: Віктор Савчинець, 5; Михайло Лозинець, 13, 35 – Анатолій Сньозик, 10; Максим Радченко, 29, 42; Дмитро Поліщук, 36; Михайло Петрешинець, 78, 90.