Середа, Серпень 10, 2022
Головна > Новини > Станіслав Кочубинський: Якщо на базі МФА не буде фіналу ДЮФЛУ – це буде великою помилкою

Станіслав Кочубинський: Якщо на базі МФА не буде фіналу ДЮФЛУ – це буде великою помилкою

Сьогодні на тренувальну базу МФА завітала делегація з Української асоціації футболу, зокрема перший віце-президент  дитячо-юнацької футбольної ліги Станіслав Кочубинський, радник президента ДЮФЛУ Віктор Пищев та виконавчий директор ДЮФЛУ  Юрій Жабинський.

Поважні гості ознайомилися з інфраструктурою бази, оцінили якість полів та залишилися задоволеними умовами й цілком ймовірно наша база претендуватиме на проведення фінальної частини змагань Еліт-Ліги ДЮФЛУ.

Як зазначив Станіслав Кочубинський:

  • Традиційно перед початком весняної частини чемпіонату ДЮФЛУ разом з колегами з комітету дитячо-юнацького футболу УАФ моніторимо місця для проведення фінальної частини змагань ДЮФЛУ.  Ми бачили ролики про МФА на вашому ютюб-каналі та інших порталах, а тепер вирішили самі  нам власні очі все це побачити. Наші враження дуже позитивні і, повірте, не провести тут фінал – це буде великою помилкою. Після відвідин вашої бази, вже завтра вивчатимемо  інфраструктуру львівського «Руху». Минулого року ми вже були в Винниках, там ще тривала «середня стадія» будівельних робіт, зараз побачимо, що вже зроблено. Після цього повернемося до Києва і вже дамо рекомендації нашому керівництву – президенту ДЮФЛУ Віталію Борту щодо можливого місця проведення фінальної частини ДЮФЛУ. Певен, що рішення ми приймемо правильне й проведемо фінальну стадію саме в тому місці, де створені найкращі умови.   

фото

Прес-служба МФА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *