П’ятниця, 29 Березня, 2024
Головна > Новини > МФА здобуває першу перемогу в аматорах

МФА здобуває першу перемогу в аматорах

МФА вдома перемагає луцький “Вотранс” у 4-му турі чемпіонату аматорської ліги – 2:1. Це перша перемога нашої команди в чемпіонаті Аматорської ліги України.

Але початок матчу був вкрай невдалим для господарів: після введення воротарем МФА м”яча в гру, перепасовка на власній половині завершилася перехопленням і стрімкою атакою луцької команди з виходом віч-на-віч з воротарем. А от уже страж мукачівських воріт Максим Колісник під час цієї дуелі порушив правила – арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті бездоганно виконав досвідчений Артем Федецький.

Гості заволоділи ініціативою й змусили наших оборонців нервувати, що призводило до помилок на власній половині поля. Проте, добре на крайньому рубежі грав Колісник. А на завершальних хвилинах першого тайму вже воротаря виручив захисник, який виніс м”яч з лінії воріт й врятував команду від другого гола.

А от друга половина матчу стала цілком протилежною. Підопічні Віктора Яічника заграли значно жвавіше, й більш зріліші футболісти “Вотранса” не встигали за молодими мукачівцями. На 53-й хвилині на хорошу позицію партнери вивели Івана Станковича той втікає від захисників й реалізовує свою нагоду.

Після цього тренер проводить ротацію, замість Станковича виходить Роман Папарига. Вже на 66-й хвилині Роман виправдовує довіру тренера й влучним ударом виводить нашу команду вперед. Міг Роман стати автором дубля та з вигідної позиції не влучив у ствір воріт. Хорошу нагоду збільшити перевагу нашої команди, та цьому завадив воротар луцького колективу. Тим не менш, хлопці втримали перевагу й здобувають першу в сезоні перемогу, яку присвятили колишньому тренеру, нині покійному Віктору Івановичу Ряшку.