Неділя, Жовтень 25, 2020
Головна > Новини > Команди МФА в чемпіонаті ДЮФЛ Закарпаття зустрічалися з «Минаєм»

Команди МФА в чемпіонаті ДЮФЛ Закарпаття зустрічалися з «Минаєм»

В 2 турі чемпіонату Закарпаття в ДЮФЛ наша команди U-13  та U-14 грали з однолітками футбольної академії «Минай».  Гра молодших юнаків 2008 р н (U- 13) розпочалася з атак наших футболістів, мукачівці більше котролювали мяч,  але до небезпечних нагод справа не доходила. Після стартових 15 хвилин гра команд вирівнялася і вже гаряче стало біля наших воріт. На 20 хв господарі повели в рахунку. Другий тайм проходив на зустрічних курсах ми атакували, а от господарі вдало грали на контратаках. Саме під час такого контр випаду наші оборонці порушили правила в своєму штрафному  майданчику, арбітр призначив пенальті, який господарі поля чітко реалізували. Матч так і завершився з рахунком 2-0.  Як розповів тренер команди МФА U-13 Віктор Китриш: «Після того як «Минай» об’єднався з «Зінедіном», де я в минулому працював з хлопцями цього віку, цей матч для мене був принциповим. Мені сподобалася гра господарів, де можу виділити двох гравців – Ярмолюка та Бесагу.  До своїх гравців у мене претензій по самовіддачі нема. Цей поєдинок показав  над  чим нам слід працювати.

У грі старших юнаків 2007 р н наші футболісти здобули перемогу 4-3 Гра проходила на зустрічних курсах, муачівці постійно вели в рахунку 1-0, 2-1, 3-2 і гра і закінчилася з перевагою нашої команди в один м’яч –  4-3 У нашій команді по 2 мячі забили Євген Різов та Адам Молнар.