П’ятниця, 29 Березня, 2024
Головна > Новини > МФА поступається лідеру

МФА поступається лідеру

У 5-му турі чемпіонату України серед команд другої ліги  МФА вдома приймав київський « Лівий берег». Команда Анатолія Бузніка приїхала до Києва в якості лідера, тож по праву вважалася фаворитом.

Чи то гравці МФА знітилися перед авторитетними футболістами, адже в складі «Лівого берега» виступали ледь не легенди вітчизняного футболу – чого вартий 46-річний воротар киян Віталій Рева, у якого за спиною чималий професійний досвід  та виступи за національну збірну. Ще такі наддосвідчені гравці як Павло Ксьонз, Євген Морозенко, Микола Іщенко, Андрій Запорожан.

Тож у першій половині матчу гравці МФА виглядали перед цими футболістами дещо розгублено. Вже на третій хвилині матчу П.Ксьонз струсонув ближню стійку.

А на 18-й Павло опинився там де є слід – Запорожан помітив, що Павла забули оборонці в карному майданчику вивірено виконав передачу, а той в дотик пробив – 0:1. А ще через 4 хвилини гості подвоїли перевагу – передачу з кутового головою точно замикає Євген Морозенко і вже рахунок став – 0:2. Лише після цього господарі зуміли зібратися з силами й почали грати дещо уважніше. На перерву пішли саме за такого рахунку.

Друга половина зустрічі стала більш цікавішою – мукачівці додали в швидкості і в лівобережців почали виникати проблеми. А. Бузнік швиденько вдався до ротацій, щоб замінити футболістів, які не встигали за молодими мукачівськими футболістами, а на 68-й хвилині гості забили втретє. Віктор Берко, який вийшов на старті другого тайму вдало відкрився на передачу з флангу й у дотик точно замикає – 0:3.

Лише через 10 хвилин господарі зуміли відповісти – пішла вертикальна передача на Максима Гірного, який зупинив м’яч у карному майданчику лівобережців, а Микола Іщенко просто звалив нашого гравця  і привіз пенальті. А вже одинадцятиметровий бездоганно виконав Вадим Лучка. Ще 10 хвилин понадобилося господарям аби забити другий гол – після  навісної передачі головою завдав удару Максим Гірний, Реві відбиває, а на підборі вдало зіграв Назар Грицак, який вже воротарю «Лівого берега» шансів не залишив – 2:3. Але щоб зрівняти рахунок господарям забракло часу. Тож зазнаємо другу поразку поспіль.