П’ятниця, 29 Березня, 2024
Головна > Новини > МФА U-17: поразка та перемога в Зимовій першості краю

МФА U-17: поразка та перемога в Зимовій першості краю

Команда «Мункач футбольна академія» U-17 стартував в Зимовій першості Закарпаття з поразки. Підопічні Віктора Яічника вкрай невдало зіграли з ФК «Бобовище». Вже на 19-й хвилині бобовищанці сповна скористалися помилкою оборонців і заробили пенальті, яку точно реалізував Калій.  Далі ж гра тривала в центральній частині поля. А вже наприкінці тайму мукачівці знову помиляються в обороні – Річард Шольц зумів віддати передачу на хід Русина і той переграє нашого стража воріт – 0:2.

Після десяти хвилин другої половини матчу швидкий Олег Шокун скорочує відставання, та через неповних 20 хвилин «Бобовище» проводить стрімку атаку, яка завершується третім голом. Тож поразка- 1:3. Реабілітувалися мукачівці вже наступного дня в поєдинку з ФК «Середнє». Перший тайм завершився нічиєю – 0:0, а от в другій частині поєдинку вже на 47-й хвилині МФА через порушення правил у карній зоні отримав право на виконання пенальті, який точно виконав Олег Шокун. Та вже через 5 хвилин середнячці змогли провести гол у відповідь, відзначився Валерій Роля, але на більше господарів не вистачило. Натомість наша команда заграла більш мобільніше і навіть нереалізований пенальті не завадив дотиснути суперника, який почав грати вдесятьох. Фарасенко Віталій та Олег Шокун доводять справу до перемоги – 3:1.