Вівторок, Березень 31, 2020
Головна > Новини > МФА переграє «Страйвер»

МФА переграє «Страйвер»

У передостанньому турі групи В МФА U-19 грало з одним із найсильніших конкурентів у боротьбі за лідерство в групі ужгородською командою «Страйвер».

Мукачівці зуміли провести швидкий м’яч – вже на 3-й хвилині матчу відзначився Михайло Хміль. Наші гравці заробили право на штрафний: Філіп Кольцун подав, на підборі першим був Руслан Гогерчак, який покотив під удар Михайлу Хмілю, а вже Михайло потужно пробив, м’яч після рикошету трохи змінив напрямок польоту й дещо дезорієнтував воротаря – 1:0.

А згодом, на 28-й хвилині Михайло Хміль вже виступив в ролі асистента, він перекинув м’яч за спину оборонців на Івана Русина, а той після відскоку точно перекинув воротаря «Страйвера» Владислава Хмельвоського – 2:0. Через кілька хвилин хорошою нагодою не зумів скористатися  Іван Станкович, який пробив поруч зі стійкою воріт. А невдовзі Іван перевірив на міцність поперечину воріт суперника – після швидкого проходу лівим флангом, м’яч після зустрічі з каркасом воріт вилетів за межі поля. Невдовзі Іван Русин вчергове випробовує ворота «Страйвера» – поперечина витримує.

Підопічні Віктора Ряшка й надалі продовжують насідати на ворота Хмельовського, однак до 65-ї хвилини він не дав можливості мукачівцям реалізувати кілька своїх нагод. Але це допопоки Декнис Вісторобський не розрядив свою гармату – по-під дальню стійку – 3:0. Через 5 хвилин наша команда мала ще одну чудову нагоду для взяття воріт, однак, вдало зіграв воротар парирувавши удар під час виходу віч-на-віч, а на підборі кіпера підстрахував досвідчений Микола Гібалюк, який завадив нашому гравцю провести черговий гол і вибив м’яч за межі поля. Та саме після подачі з цього кутового, Руслан Гогерчак цілить головою у дальній кут – оборонець намагався вибити м’яч головою, але лише збив з пантелику власного воротаря і четвертий гол влітає в сітку воріт.

Лише на 80-й хвилині «Страйвер» знайшов адекватну відповідь – реалізувавши штрафний удар. На більше їх не вистачило. Тож 4:1 впевнена перемога МФА, який вже 16 лютого завершуватиме груповий етап зимової першості краю матчем з ФК «Н.Коропець».

Початок цього матчу о 12:00 на стадіоні в смт. Середнє