Понеділок, 20 Квітня, 2026
Головна > Актуально > КОМАНДИ «МУНКАЧА» ЗДОБУВАЮТЬ БАЛИ В ПРОТИСТОЯННЯХ З «ДИНАМО»

КОМАНДИ «МУНКАЧА» ЗДОБУВАЮТЬ БАЛИ В ПРОТИСТОЯННЯХ З «ДИНАМО»

У третьому турі чемпіонату Національної ліги майбутнього в рідних стінах команди «Мункача» U-17 та U-15 приймали київське «Динамо».

Підопічні Віктора Гея та Костянтина Кравченка розпочали поєдинок з «динамівцями» досить упевнено. Двічі господарі зуміли реалізувати свої нагоди: на 20-й хвилині після тривалого розіграшу чудовим ударом у дальній кут відкриває рахунок у поєдинку Олександр Блажків, а на 26-й хвилині гри подвоює перевагу Юрій Цибик, який скористався непорозумінням між центр беком та голкіпером киян. Ще до кінця першого тайму скорочує відставання екс-мукачівець, а нині хавбек «Динамо» Станіслав Онисько, а на 66-й хвилині рівновагу відновив Мар’ян Лесковець. Саме з рахунком – 2:2 завершився цей матч.

Матч команд U-15 проходив за переваги команди Руслана Гогерчака та Олександра Войтюка. Ще в першій половині господарі могли двічі вразити ворота киян, однак, рятували оборонці. А перемогу в матчі приніс гол Владислава Догара з пнальті на 40-й хвилині гри. До завершення матчу мукачівці залишилися в меншості, через перебір карток достроково завершив матч Тимур Кудлай. Однак, наша команда вистояла і втримала переможний рахунок.

На виїзді обидві наші команди U-16 та U-14 поступилися дніпровському УФК-Кривбас – 1:0 та 3:0 відповідно.