Вівторок, Березень 31, 2020
Головна > Новини > МФА U-17 впевнено та спокійно здобуває три бали

МФА U-17 впевнено та спокійно здобуває три бали

У завершальному матчі групового етапу зимової першості Закарпаття МФА U-17 зійшовся з однолітками ужгородського СДЮСШОРу.

Поєдинок очікувався, що буде напруженим, адже було своєрідне дербі, адже команди ще й грають у чемпіонаті ДЮФЛУ вищої ліги, де також їх очікує очна зустріч у другому колі.

Але в цьому матчі перевага цілковито була на боці підопічних тренера мукачівців Віктора Яічника. Наша команда швидко заволоділа центральною частиною поля, відтіснила ужгородців до свого карного майданчика й поступово почала час-від часу створювати небезпечні нагоди біля володінь Віталія Лісняка. Лише на 15-й хвилині після кількох спроб МФА реалізовує свій момент, Богдан Фарасеєнко після передачі Василя Суботенка вміло лівим краєм увірвався в карний майданчик і пробив у дальній кут – м’яч від стійки закотився у сітку воріт суперника – 1:0. Гру й надалі контролювали гравці нашої команди, а на 28-й хвилині вони змусили помилитися біля власного карного майданчика захисника СДЮСШОРу Максима Зизича, який полився під час передачі й подрував м’яч гравцеві МФА Олегу Шокуну, той сповна скористався передачею від суперника. Увійшов на швидкості до штрафного майданчика, де його з порушенням правил зупиняє оборонець ужгородців. Пенальті бездоганно, розвівши м’яч та воротаря по кутам виконав Василь Суботенко – 2:0. До кінця тайму наша команда й взагалі робить рахунок – 3:0, дублем відзначився Б. Фарасенєко, який скористався непорозумінням захисника та оборонця, дотепно обікрав їх і  вже котить м’яч у пусті ворота – 3:0.

У другій половині зустрічі темп гри дещо впав: МФА вирішило, що гру вже зроблено й збавила обертів, а в СДЮСШОР всі їх потуги не давали бажаного ефекту через злагоджені дії захисників нашої команди. Тож рахунок матчу не змінився.