Субота, Травень 8, 2021
Головна > Новини > Іван ФІЗЕР: Саме після таких матчів формується психологія переможців

Іван ФІЗЕР: Саме після таких матчів формується психологія переможців

Історичну перемогу над одним із грандів вітчизняного футолу донецьким «Шахтарем» в Еліт-Лізі ДЮФЛУ  в виїзному матчі 5-го туру здобуває команда МФА U-16.

Завдяки двом м’ячам від Артура Козачука та Олександра Пищура вмілій грі в захисті та діями свого воротаря Арсена Чорненка підопічні Івана Фізера зуміли здобути перемогу.

Про сам поєдинок та складові перемоги у коментарі нашому сайту розповів тренер МФА Іван Фізер:

• Насамперед завдячую хлопцям, які на 100 відсотків виконали настанови. Звісно, приємно, що творимо історію нашої академії й перемагаємо таких суперників. Щодо самого матчу, то насамперед висловлюю подяку воротарю Арсену Чорненко, який зберіг ворота «на замку», лінію захисту. Ми зуміли перемогти потужного суперника саме завдяки концентрації і дисципліні від першої й до останньої секунди.
  • Цікаво, що в попередньому турі ваші підопічні поступилися 0:3 вдома київському «Динамо», а вже в 5-му турі перемагають «Шахтар» на виїзді – як вдалося налаштувати хлопців на перемогу?
  • Ну в матчі з «Динамо» всі наші плани пішли шкереберть уже на 4-й хвилині, коли пропустили швидкий гол. А о з «Шахтарем» для нас ключовими були перша половина поєдинку – витримати перші 20 хвилин. У нас це вийшло, а на 33-й хвилині зуміли реалізувати свою нагоду – після виконання штрафного удару Раміком Гаджієвом головою відмінно зіграв Артур Козачук, а в другому таймі свою нагоду сповна використав Олександр Пищур також після стандарту – подачі з кутового. В цілому ж більше м’яч контролював наш суперник, але надійна гра в захисті стала запорукою нашої перемоги.
  • Тож вихід до наступного фінального етапу турніру стає вже цілком реальним…
  • Так, ми, завдяки цій перемозі підвищилися на третє місце, але попереду в нас ще 5 матчів. Уже в цей четвер на нас чекає непростий суперник – гратимемо у Львові з місцевим «УФК-Карпати».  Але певен, що саме такі перемоги й створюють психологію команди-переможниці.
  • Іване Йосиповичу, часто буває, що після таких перемог не стався спад, щоб бува хлопці не підчепили «зіркової хвороби». Дуже важливо, втримати емоційний і психологічний стан гравців на належному рівні, щоб їх вистачило й на матч з «УФК-Карпатами»…
  • Як тренер налаштовую хлопців лише на перемогу. Адже, я сам максималіст цього ж вимагаю й від своїх підопічних, тож точно не літаємо десь в хмарах, а ретельно й відповідально готуємося до наступного матчу.