Неділя, Січень 17, 2021
Головна > Новини > Золтан Сільваші: Сподіваюся, що вже в червні наступного року переберемося до нашої нової бази

Золтан Сільваші: Сподіваюся, що вже в червні наступного року переберемося до нашої нової бази

Вже менш ніж за тиждень планується ввести в експлуатацію перше стандартне футбольне поле зі штучним трав’яним покриттям на футбольній базі МФА, яка інтенсивно розбудовується в с.Дерцен, що на Мукачівщині. Окрім того, ще через два тижні планують завершити роботи над другим полем зі штучним трав’яним покриттям. Також ще в цьому році зроблять усі підготовчі роботи над чотирма полями з природнім покриттям, а вже весною їх засіють травою.

Тож про будівництво нової сучасної бази Мункач футбольна академія та спортивні досягнення команд МФА довідувався у спортивного директора МФА Золтана Сільавші

  • Золтане Йосиповичу, на якій стадії йде будівництво бази нашої академії?
  • Вже на цьому тижні довкола поля будуть поставлені сітки , так звані уловлювачі м’ячів. На другому полі зі штучним трав’яним покриттям роботи також на завершальній фазі – на цьому тижні його доклеять та будуть засипати кварцовим піском та спеціальними гранулами, тож сподіваюся, що вже за два тижні роботи на ньому також будуть завершені.
  • Що скажете про стан виконання робіт на основному корпусі бази?
  • Уже до кінця листопада мають поставити дах, тоді розпочнуться роботи всередині приміщення. Вже проведені роботи з водовідведенням, каналізації та підключенням електрики. Є надія, що вже в червні наступного року переберемося до нашої нової бази.
  • Тепер щодо спортивної складової. Десь, можливо, прогнозували такий виступ команд МФА в чемпіонаті дитячо-юнацької футбольної вищої ліги країни, чи все ж розраховували на кращі показники після першої частини сезону?
  • Зважаючи на те, що цілий сезон провели в першій лізі, тож достеменно не знали рівень команд вищої ліги, тому прогнозували, що будемо знаходитися десь всередині загальнокомандного заліку. Але після кількох турів зрозуміли, що можемо на рівні боротися з усіма командами, тож сміливо можемо претендувати на значно кращі показники. До прикладу, зараз добре виступають вихованці Івана Фізера, команда U-15 (гравці 2005 р.н.), яка нині йде третьою. Та й іншим нашим командам до снаги значно кращі показники. Маємо надії, що взимку нам вдасться підсилитися і весною наші команди наверстають втрачене в осінній частині сезону.
  • Які основні вимоги у тренерів до гравців, які б могли виступати в лавах команд МФА?
  • Насамперед юні футболісти мають бути готовими вчитися і розвиватися. Якщо в них побачимо це бажання, то гарантую, що такі футболісти точно одягнуть футболку з гербом нашої академії.

Роман Сенишин, прес-аташе МФА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *