Середа, Серпень 10, 2022
Головна > Новини > Іван Фізер: Боротимемося за потрапляння до фіналу ДЮФЛУ

Іван Фізер: Боротимемося за потрапляння до фіналу ДЮФЛУ

Команда МФА U-15 після першої частини чемпіонату показує найкращий результат серед усіх наших команд, які виступають у вищій лізі дитячо-юнацької футбольної ліги України. Тож про підсумки виступів в осінню частину чемпіонату  та плани на майбутнє цікавився у тренера команди Івана Фізера.

  • Іване Йосиповичу, ваша команда серед усіх команд МФА поки що демонструє найкращий результат – третя сходинка в своїй групі. Завдяки яким складовим змогли  досягти таких показників?
  • Команда практично в усіх 11-ти зіграних  поєдинках виглядала пристойно. Не було явних спадів, окрім одного матчу з ужгородським СДЮСШОР. Крім того відмічу, що мої підопічні з усіх команд вищої ліги ДЮФЛУ пропустили найменше м’ячів – 5. Але, звісно, ми багато й не змогли реалізувати – провели в ворота суперників усього 13 м’ячів. Однією з головних складових успіху – збалансований склад команди, і добре поставлена конкуренція, яка мотивує гравців до прогресу та розвитку. За підсумками першої частини чемпіонату команда цілком реально претендує на потрапляння до фінальної частини чемпіонату ДЮФЛУ. Зауважу, що перед цією командою тренував юнаків 1999 р.н. гадав, що кращої команди в мене не було, а тепер з цими хлопцями відмічу, що це і є моя найкраща команда в моїй тренерській кар’єрі.
  • Зараз зимове міжсезоння, тож цікаво чи можуть з’явитися нові гравці в розташуванні вашої команди?
  • Мені щодня телефонують з усіх куточків країни, пропонують переглянути юних футболістів. Звісно, потребую гравців у певні ігрові ланки, особливо, нам потрібно забивного нападника, який би зміг реалізувати моменти, які постійно створюємо, вирішити долю матчу. Саме такого гравця нам бракує .
  • Упродовж першої частини чемпіонату чи були поєдинки, де не очікували такого приємного результату, і навпаки – коли зазнали прикрої невдачі?
  • Відверто, то всі 11 матчів ми відіграли доволі рівно, не було відчутних спадів. Виокремлю, хіба  що матч з ужгородським СДЮСШОРом, де ми не використали власні нагоди, а в підсумку пропустили необов’язковий м’яч і як наслідок – поступилися. Нам не щастило зі стандартами – у трьох матчах, ми не змоги реалізувати три пенальті.
  • То ж гадаю, що на реванш над СДЮСШОР в Ужгороді у весняній частині чемпіонату можна буде сподіватися?
  • Насамперед, радий, що дві закарпатські команди йдуть у верхній частині турнірної таблиці. Поєдинок із СДЮСШОРом стане завершальним у чемпіонаті, тож однозначно, що він буде надважливим для обох команд Звісно, ми гратимемо на перемогу й спробуємо реваншуватися за осічку в Мукачеві. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *