Понеділок, Вересень 28, 2020
Головна > Новини > МФА U-17 вчергове перемагає однолітків «Варди»

МФА U-17 вчергове перемагає однолітків «Варди»

11 грудня в Кішварді команда МФА U-17 провела черговий спаринг з однолітками місцевої «Варди». До слова, це вже другий спаринг упродовж двох тижнів. Перша зустріч цих команд, яка відбулася два тижні тому завершилася впевненою перемогою мукачівців – 3:0. А от цей двобій також пройшов за переваги підопічних Віктора Яїчника. Уже в першій половині поєдинку наша команда повела з рахунком – 2:0. На 14-й хвилині Кевін Дуруеке зумів замкнути передачу з кутового. Наприкінці першого тайму розгорнута атака МФА, яка розпочалася з центральної зони поля – Максим Лютнянський віддав на правий фланг на партнера, той увійшов в карний майданчик суперника й прострілив на К.Дуруеке, однак тому завдати завершального удару завадили захисники, та на підборі першим був знову гравець нашої команди Ілля Кірюхін, який вкотив м’яч у правий кут – 2:0.

Мабуть цей результат дещо розхолодив наших хлопців, які в другому таймі дещо збавили обертів, хоч і мали кілька хороших нагод та не зуміли їх реалізувати. Натомість, господарі один гол таки відквитали. Тож матч так і завершився з рахунком – 2:1 на користь МФА. Що ж наші хлопці у хорошому настрої поїдуть на зимові канікули.