Неділя, Жовтень 25, 2020
Головна > Новини > МФА перемагає та грає в нічию з «Зінедіном»

МФА перемагає та грає в нічию з «Зінедіном»

У матчі чемпіонату вищої ліги дитячо-юнацької футбольної ліги Закарпаття команди МФА U-13 та U-14 зустрічалися з однолітками ДЮФШ «Зінедін».

У першому матчі зійшлися команди U-13. В цілому вийшла рівна гра, а от долю протистояння вирішив єдиний гол нашого гравця Іллі Дишнюка, який сповна скористався провалом у захисті «Зінедіна». Як виявилося цей гол і визначив долю матчу. Тож 1:0 перемога мукачівців.

А от поєдинок команд U-14 також проходив у затятій боротьбі. Слід віддати належне супернику, який продемонструав добру злагодженість. Вже в першому таймі гравець гостей змусив наших оборонців порушити правила у власному карному майданчику. Як наслідок пенальті та пропущений гол.

Далі вболівальники були свідками цікавої гри, то одна команда створювала гостроту, то інша. В другому таймі нашого кіпера «підстрахувала» поперечина. А врятувалися підопічні Анатолія Біляя вже у компенсований арбітром час – Іван Карпів замкнув передачу точним ударом – 1:1.

У цьому сезоні наші команди ще проведуть один матч на виїзді з однолітками з ДЮСШ Тячів