Субота, Січень 29, 2022
Головна > Новини > Руслан Гогерчак: Заслуговували на більш достойне місце

Руслан Гогерчак: Заслуговували на більш достойне місце

Капітан першої команди МФА Руслан Гогерчак розповів про сезон в Аматорській Лізі та про найближчі перспективи:

 • За підсумками виступів в поточному чемпіонаті посіли 8-у сходинку. На мою думку заслуговували на більш високе місця в турнірній таблиці, адже виглядали достойно  у більшості матчів чемпіонату. Були два провальні поєдинки: виїзні поразки від «Юності» та теребовлянської «Ниви», також в домашніх зустрічах з цими командами пропускали голи наприкінці ігрового часу.  Десь можливо нам не вистачило майстерності в реалізації, забракло досвіду. Саме тепер будемо більше працювати над цими компонентами, удосконалюватимемося, щоб уникнути таких помилок.
 • Впродовж чемпіонату були й доволі якісні матчі, які б з них виділив?
 • Домашня перемога над коломийським «Варатиком», камбек удома над луцьким «Вотрансом», виїзний матч з ОДЕКом. Практично всі домашні матчі проводили досить якісно.
 • У ході чемпіонату на тренерському містку відбувалися зміни та й в ігрових ланках команди були ротації. Безперечно, це також наклало певний відбиток на гру…
 • Так, звісно це має свій вплив, адже в нас пройшли дві зміни тренерів. Важко було перелаштуватися, але в футболі таке буває, тим паче ми молоді гравці, які вчаться та розвиваються, тож пройшли й цей етап.
 • Перед стартом другої частини сезону Аматорської Ліги  МФА виступав в Зимовій першості Закарпаття. Як би оцінив виступ команди у цьому турнірі?
 • В чемпіонаті ми дійшли до півфінальної стадії, де в серії післяматчевих пенальті поступилися виноградівському «Севлюшу». Хоча по грі, ми мали ініціативу, однак, не змогли реалізувати свої нагоди. А в цілому, то впродовж змагань були як хороші матчі, так відверто й прохідні поєдинки в яких громили суперників з великим рахунком. Серед якісних суперників відмічу іршавську «Бужору», «Медею» (Оріховецька ОТГ).
 • Сезон завершився, як проводиш свою відпустку, та які плани на найближчу  перспективу?
 • Наразі команда до 20 червня у відпустці, відновлюємося, адже витратили багато сил як фізичних так і психологічно слід відпочити. А вже з 20 червня зберемося і під орудою нового тренера Віталія Шумського будемо готуватися, сподіваюся, до участі у чемпіонаті Другої ліги.
 • Паралельно з виступами в першій команді нашої академії ти працюєш тренером дитячої команди U-12. Тож як будуватимеш свою майбутню кар’єру?
 • В разі отримання командою професійного статусу будемо вести перемовини щодо змін у тренерській роботі. Можливо займатимуся молодшими футбольними групами, де буде менше навантаження, і тренерська робота  не заважатиме якісно проводити тренувальний процес та участь у матчах. Адже я ще молодий футболіст, тож  хочу пограти на професійному  рівні.

Роман СЕНИШИН, прес-служба МФА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *