П’ятниця, 29 Березня, 2024
Головна > Новини > «Мункач» здобуває 10 балів в поєдинках з ВІК

«Мункач» здобуває 10 балів в поєдинках з ВІК

«Мункач» у 6-му турі зустрічався з однолітками «ВІК-Волинь». Команди U-16 та U-14 грали вдома, а от U-17 та U-15 – на виїзді в Ковелі.

Перший матч у рідних стінах завершився перемогою господарів. Для того, щоб вити вперед довелося чекати 30 хвилин. Хоча до цього була нагода в Максима Хімінця, однак, його удар заблокували оборонці. А от на 30-й хвилині мукачівці розіграли чудову атаку. З правого флангу м’яч перемістили на протилежний далі Станкович віддав на Перегудова, той покотив на Шкварилюка, Захар далі на Колесника, а Сергій дотепно п’ятою віддав на Хімінця, який потужно пробив по володіннях Логвінова. Воротар «ВІКу», хоч парирував м’яч, однак лише підкерогував політ, але завадити не зміг. Далі господарі контролювали хід матча, та подвоїти перевагу змогли на 71-й хвилині. Сталося це після вкидання з ауту гравцями «ВІКу», Близнюк перехопив віддав на Хімінця, Макксим обігрався з Ігнатом Пушкуцою і завдав удару з лінії карного майданчика в ближній кут – 2:0. Цей результат зберігся до фінального свистка.

Технічні дані

Стадіон НТБ МФА, с.Дерцен

Еліт-Ліга. ДЮФЛУ. 6-й тур

«Мункач» U-16 – «ВІК-Волинь» U-16 – 2:0 (1:0)

Голи: Хімінець 30, 71

Арбітр: Никифорець Юрій;

Асистенти арбітра: Чучвич Юрій, Біров Михайло (Ужгород);

Делегат УАФ: Іван Кувік (Закарпатська обл.).

«Мункач»: Лихота, Гуйманюк (Штефанко 75), Близнюк, Мельниченко (Гачек 66), Станкович, Шкварилюк (Герц 56), Перегудов (Хамелюк 56), Колесник (Сумка 49), Карпів (к) (Клюфінський 47), Хімінець, Велігорський (Пушкуца 41).

Запасні: Пономаренко, Кірєєв.

Тренер: Олексій Поздняков

«ВІК»: Логвінов, Бедза, Марцев, Фомін, Іщик, Дубас, Подільник, Даценко, Фірка, Блажевич (Фещин 75), Ковальчук.

Запасні: Осінцов, Самчук, Конечний, Гуз

Тренер: Олександр Желєзний

А от у матчі наймолодших команд «Мункач» добився перемоги завдяки єдиному голу Шаміля Айдарова. Шаміль скористався з помилки воротаря гостей Івана Господарчука, який помилився, коли вибивав мяч і віддав його нашому гравцю, Шаміль пробив несильно, проте, точно в дальній кут – 1:0. Як виявилося цей гол і став визначальним.

«Мункач» U-14 – «ВІК-Волинь» U-14 – 1:0 (1:0)

Голь: Айдаров 25

«Мункач»: Михайлюк, Зайцев, Адамчук, Густей (к), Бережной (Кічун 50), Смолярчук (Слуцький 70+2), Лупій (Чорний 70+1), Дмухайлов (Штунюк 70), Айдаров (Єрмолаєв 70), Повханич (Ляшевський 50, Шумський 70+4), Коріневський.

Запасні: Агій, Микуланинець

Тренер: Василь Каюк

«ВІК»: Господарчук, Чалапчій, Шеменюк, Сілантьєв, Черевко, Дубецький, Кудів (Дарчик 55), Гуль (Сущак 22), Семенюк, Мітяєв (Грицевич 62), Гаврик (Абадулін 55).

Запасні: Капелюховський, Кашлатий, Цьось, Безик.

Тренер: Василь Поляновський.

На виїзді «Мункач» U-17 та U-15 здобуває перемогу та нічию відповідно – 1:0 та 1:1.

В наступному турі «Мункач» U-17 та U-15 гратиме вдома з АФ «Рух», а U-16 та U-14 – на виїзді в Івано-Франківську зі СДЮСШОР «Прикарпаття».