Середа, Лютий 19, 2020
Головна > Новини > ФК «Минай» продовжує творити історію клубу

ФК «Минай» продовжує творити історію клубу

Підопічні Ігоря Харьковщенка зіграли першу товариську гру із зарубіжним суперником. Притому за кордоном. Суперником закарпатської команди став словацький «Партизан» із Бардейова. Господарі впевнено виграли 3:0. Утім, заради об’єктивності слід зазначити, що минайці діяли на тлі великих фізичних навантажень, після завершення першого тренувального збору, без тривалої ігрової практики, умовним складом (без ряду гравців «основи», адже на перегляді є новачки), без належної для себе максимальної агресивності в нападі, оскільки період зборів іще в активній фазі. Водночас у Словаччині чемпіонат відновлюється наступного тижня, і бардейовці набрали відповідних кондицій. Крім того, цей ФК грає в аналоговій для української першій лізі країни, має великі традиції та досвід виступів в елітному дивізіоні Словаччини. Утім, і наша команда створювала моменти й могла їх реалізувати. Зокрема, Анатолій Нурієв влучив у поперечину. А останній гол минайці пропустили на останній хвилині зустрічі.

На завершення слід додати, що в «Минаї» вже сталися кадрові зміни. Так, залишили команду голкіпер Владислав Сидоренко, оборонці Владислав Образцов і Едуард Сухомлин. Натомість знову голкіпером задіяний Андрій Попопич, котрий останнім часом пробував працевлаштуватися в Азербайджані, проте, зокрема, із місцевим ФК «Сумгаїт» контракту не підписав.