Середа, Грудень 1, 2021
Головна > Новини > «Мункач» вдома грає внічию та поступається, а на виїзді бере максимум

«Мункач» вдома грає внічию та поступається, а на виїзді бере максимум

У 7-му турі Еліт – Ліги «Мункач» U-17/ U-15 вдома зустрічався з АФ «Рух». Зокрема, старшу команду «Руха» нині тренує колишній наставник команди «Мункача» U-15 Анатолій Біляй. Окрім того, кілька гравців нашої команди нині захищають кольори «Руха», тож вийшло своєрідне дербі.

Як і годиться з першої й до останньої хвилини гра тримала в напрузі вболівальників і завершилася мулевою нічиєю. Як гості, так і господарі мали хороші нагоди для того, щоб відзначитися та все ж матч завершився без голів. Першими свій шанс змарнували господарі – в середині першого тайму Олександр Пищур головою зумів пробити по воротах гостей та Святослав Ванівський торкнувся м’яча, адалі допомогла поперечина і м’яч вийшов за межі поля. А вже згодом «рухівці» двічі перевірили на міцність поперечину, спочатку потужно пробив Рамік Гаджиєв, а далі Сергій Панченко.  А от реальний шанс вирвати три залікових бали господарі змарнували на 72-й хвилині, коли Назар Кайда зароби в пенальті, та Олександр Пищур перегати воротаря гостей не зумів. Тож команди розійшлися миром – 0:0.

Технічні дані

Стадіон НТБ МФА с. Дерцен

«Мункач» U-17 – АФ «Рух» U-17 – 0:0

Арбітр: Гронський Володимир (Івано-Франківськ);

Асистенти арбітра: Нікифоряк Георгій, Безбородько Володимир (Чернівці);

Спостерігач арбітражу: Кошура Віктор (Чернівці).

«Мункач»: Чорненко, Козачук, Фень, Ткачук, Пономаренко, Остроушко, Кайда, Дрезналь (Петрик 90), Райлян (Дунський 86), Полудняк (к), Пищур (Астаф’єв 76).

Запасні: Вавшко, Волошко, Василенко, Меркулов, Кокоровець.

Тренер: Віталій Пантілов

«Рух»: Ванівський, Стрюков, Гришкевич, Соломка, Дрозд, Бойко, Рожко (Білевич 90+2), Ковалюк, Гаджиєв (Кулик 75), Присяжнюк, Панченко (Падук 90+1).

Запасні: Пірожок, Данілевич, Вітюк.

Тренер: Анатолій Біляй

А от у матчі молодших команд (U-15) гості довели, що недарма лідирують в турнірній таблиці. Особливо виділялися в складі «Руху» капітан Іван Денисов, та центральний півзахисник Амір Акбарі. На 23-й хвилині гості після виконання кутового зуміли реалізувати свою нагоду завдяки потужному удару Віталія Горіна. А на старті другого тайму уже Іван Денисов подвоїв перевагу гостей. На 48 хвилині господарі завдяки пенальті від Владислава Мавроді зуміли скоротити відставання, але зрівняти рахунок так і не змогли, тож поразка – 1:2.

«Мункач» U-15 – АФ «Рух» U-15 – 1:2 (0:1)

Голи: Мавроді +48 – Горін 23, Денисов 37

«Мункач»: Вихованок, Мавроді, Тиж, Теплюк, Аністратенко, Коляда (к), Лещук (Морпак 45), Шнайдер (Грицюк 61), Федоров, Дмитрук (Мамонов 45), Яворський.

Запасні: Сташків, Ліба, Мішкулинець.

Тренер: Сергій Ліснійчук

«Рух»: Харечко, Кравченко (Дяк 49), Горін (Дзюнь 70+3), Фіцик, Крук, Угринчук, Попович (Богун 60), Бондар (Мужиловський 67), Акбарі (Байдак 65), Черкес (Кравець 45), Денисов (к).

Запасні: Заяц.

Тренер: Ельнур Велієв.

На виїзді команди «Мункача» здобувають перемоги над СДЮШОР «Прикарпаття» (Івано-Франківськ). Команда «Мункач» U-16 перемагає – 1:0, а U-14 переграє при карпатців – 3:1.

Тож беремо більше половини 7 очок і впевнено крокуємо до другого етапу змагань.