Середа, Грудень 1, 2021
Головна > Новини > «Мункач» поступається «Діназу»

«Мункач» поступається «Діназу»

Початок матчу був за господарями, які в перші 7 хвилин зуміли затиснути «Діназ» на власній половині поля. Спочатку Даніїл Волков пробив над поперечиною, а на 7 хвилині спочатку Максим Гірний зумів зупинити м’яч в карному майданчику  гостей і пробивав з розвороту – воротар гостей з допомогою оборонців зумів вибити мяч за межі поля. Подачу з кутового в дотик замикав Тарас Галас – влучає в стійку. Не щасить господарям скороти статися з цього стартового натиску.

«Діназ» доволі швидко оговтався й поступово прибрав ініціативу з якої вже зуміли скористатися на 24-й хвилині. До атака долучився Олексій Бриженко, який пробив у ближній кут, здавалося наш воротар Олександр Чернятинський мав би брати цей мяч, однак, той таки пролетів крізь кіпера в сітку воріт – так гості повели. За 10 хвилин «Діназ» подвоює перевагу – атака правим крає завершується передачею в район одинадцятиметрової позначки, де знаходився Сергій Майборода, який стягнув на себе одразу двох наших оборонців, які очікували, що той прийме мяч, однак той перестрибнув через нього й залишив під удар Євгенію Чепурненку, який вже бив без жодних перешкод у дальній кут – Чернятинський був безсилим. На перерву команди пішли за рахунку – 0:2.

Другий тайм розпочався досить рівно – мукачівці заробили кілька кутових, однак, витиснути з цього нічого не змогли. А на 56-й хвилині після виконання штрафного удару «привезли» гол у власні ворота. Степанчук віддав на Петра Луціва, однак Бафталовський випередив нашого оборонця і втік від Степанчука, на швидкості увірвася в карний майданчик «Мункача», де з під ніг у нього мяч вибив П.Луців – рефері повважав, що з порушенням правил і призначив пенальті. Чепурненко виконав стандарт бездоганно – 0:3.

Тренерський штаб господарів проводить цілий ряд замін, на поле вийшов Вадим Лучка та Віталій Фарасеєнко, і саме   цей тандем при взаємодії з Назаром Грицаком створив єдиний гол господарів. Фарасеєнко втік лівим краєм навісив на дальній кут штрафного майданчика, Назар Грицак скинув під удар Вадиму Лучці, той потужно пробив по центру – кіпер гостей парирувати не зміг – 1:3. Зажевріла певна надія та й були моменти для того, щоб забити ще гол, був суперечливий момент з виходом віч-на-віч Василя Луціва, однак рефері не побачив жодного порушення в цьому епізоді. Тож поразка – 1:3 й нашим хлопцям є над чим попрацювати після цієї поразки.

Стадіон НТБ МФА с.Дерцен

14-й тур

«Мункач» (Мукачево) – «Діназ» (Вишгород) – 1:3 (0:2)

Голи: Лучка 81 – Бриженко 24, Чепурненко 34, +57

«Мункач»: Чернятинський (Дегтяр 46), Волков (Лучка 73), Гарас (Бундаш 74), Гірний, Григоращук, Дубілей, Луців В. (к), Луців П., Стень (Грицак 35), Степанчук (Фарасеєнко 74), Чепа.

Запасні: Сньозик, Клімковський

Тренер: Віталій Шумський

«Діназ»: Леванідов, Банасевич, Ічанський, Волошин, Корешков (Ізотов 85), Петренко (к), Чепурненко (Бовтрук 90+4), Бриженко (Апанчук 67), Бафталовський (Малєй 86), Помазан (Старенький 74), Майборода.

Вилучення: Майборода 88

Тренер: Володимир Бондаренко

Арбітр: Іван Салаш (Калуш);

Асистенти арбітра: Ростислав Якимик, Василь Остапчук (Львів);

4-й арбітр: Михайло Райда (Закарпатська область);

Делегат УАФ: Роман Гамаль (Чернівці).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *