П’ятниця, 29 Березня, 2024
Головна > Новини > МФА встановлює рекорд у цьому сезоні – здобуваємо 10 балів

МФА встановлює рекорд у цьому сезоні – здобуваємо 10 балів

8-й тур чемпіонату ДЮФЛУ приніс для команд МФА рекордних у цьому сезоні 10 очок. Команди МФА у протистоянні з однолітками ДЮСШ Тернопіль беруть 4 залікові бали на виїзді (U-17 та U-15), та 6 балів у рідних стінах (U-16 та U-14). Тож вітаємо гравців та тренерів з досягненням. Так тримати і далі.

Домашній матч МФА U-16 з аутсайдером вищої ліги ДЮФЛУ – ДЮСШ Тернопіль не віщував нічого непередбачуваного. Однак, гості вже на 4-й хвилині зуміли організувати разючу атаку, яка завершилася точним ударом Вадима Біняшевського. Та тримали перевагу гості недовго, вже через кілька хвилин чудово на другому поверсі зіграв Тарас Яримович, який переправив м’яч у дальній кут воріт після верхової передачі партнера. Увесь перший тайм далі продовжився у в’язкій боротьбі в центральній частині поля – мукачівці ніяк не могли знайти ключі до воріт тернопільської команди. Лише в другій частині поєдинку підопічні Віталія Пантілова, таки скористалися помилкою гостей, які забули біля власних воріт Юрія Клімковського, той свій шанс використав сповна. Вже згодом Крістіан Ковчі ще двічі змусив витягувати м’яч із сітки воріт суперника. Особливо яскравим вийшов другий гол, коли Крістіан прибраа на швидкості кількох гравців ДЮСШ і точно пробив низом під дальню стійку воріт. Тож впевнена перемога – 4:1.

Стадіон «Авангард» м. Мукачево

МФА (Мукачево) U-16 – ДЮСШ (Тернопіль) – 4:1 (1:1)

Голи: Яримович 8, Случинський 64, Ковчі 74, 80 – Біняшевський  4

МФА: Пастовенський Данило (Ящук Ярослав 88), Яримович Тарас, Тарнавський Вадим, Трачук Віктор, Пономаренко Денис, Чередніченко Девід, Сергієнко Олег, Случинський Микола, Клімковський Юрій, Ковчі Крістіан, Сньозик Анатолій (Даців Денис 77)

Запасні: Ковальський Мар’ян, Совган Віталій, Раско Михайло, Трусевич Степан, Склярук Богдан,

Тренер: Віталій Пантілов

ДЮСШ: Правдюк Вадим, Гуменюк Ігор, Катюк Євген, Бугера Максим, Кривий Роман, Галас Тарас, Пастух Олександр, Симчук Станіслав (Кикіш Роман 54), Вдовин Олексій, Олійник Юрій (Музика Арсен 64), Біняшевський Вадим..

Запасні: Кучерявий Владислав, Небесний Богдан, Висоцький Назар, Михальський Денис, Баб’яр В’ячеслав, Сивка Володимир.

Тренер: Полянчук С.

Арбітр: Іван Заліський (Івано-Франківськ);

Асистенти арбітра: Грубінка Іван (Мукачево), Рущак Сергій (Ужгород);

Спостерігач арбітражу УАФ: Кувік Іван

Матч між командами МФА U-14 – ДЮСШ Тернпіль U-14 вже проходив цілком за іншим сценарієм. Першими зуміли відкрити рахунок господарі уже на 2-й хвилині матчу – швидку атаку вдало завершив Дмитро Лагунцов. А от гості доволі швидко відігралися, завдяки влучному удару капітана команди Бочан Максима. Та з цим не змирилися наші хлопці, які ще до завершення першої половини зуміли організувати атаку через правий фланг, а вдало її завершив Іван Карпів і вивів команду вперед. Вже в другому таймі гості ще собі привезли пенальті ,не по спортивнму повівшись у власному карному майданчику з хавбеком МФА Михайлом Раско. Стандарт бездоганно виконав Дмитро Лагунцов, який і ставить переможну крапку в цій зустрічі

МФА U-14 – ДЮСШ Тернопіль U-14 – 3:1 (2:1)

Голи: Лагунцов 2, +58, Карпів 29 – Бочан 6

Склади команд

МФА: Троїцький Ярослав, Марущанець Давид, Круцан Роман, Білоус Олександр, Гуйманюк Анатолій, Орленко Андрій (Фенинець Тимофій 57), Гецко Тимофій (Капац Іван 52), Гузій Святослав, Кириченко Дмитро, Лагунцов Дмитро, Карпів Іван (Киреєв Нікіта 57).

Запасні: Чепенко Іван, Кірпс Ілля, Кузьмич Богдан, Міщенко Тимофій, Волошин Євгеній, Подубинський Віктор.

Тренер: Біляй Анатолій

ДЮСШ: Музичишин Владислав (Моваков Матвій 37), Бобко Назарій, Керничий Ігор, Мариновський Артем, Ковальчук Олег (Запаранюк Руслан 43 ), Бочан Максим, Співак Олег (Цозац Андрій 53), Миц Віталій, Крамарчук Максим, Царюк Арсен, Кикіш Володимир (Якубовський Тарас 53).

Запасні: Кічор Вадим, Філін Нікіта, Бульчак Олег.

Тренер: Ціх Р.

Добре виступили команди МФА U-15 та U-17 на виїзді. МФА U-17 зіграла внічию з ДЮСШ Тернопіль – 3:3. Причому господарі зуміли зрівняти рахунок лише наприкінці зустрічі, реалізувавши пенальті.  У складі нашої команди авторами голів стали Кевін Дуруеке (2 голи) та Віталій Кравець А от команда U-15 здобула важку перемогу – 1:0. Переможний гол у складі МФА провів Ерік Савкін