Середа, Грудень 1, 2021
Головна > Новини > Гравця МФА Євгена Різова відзначив міський голова Мукачева

Гравця МФА Євгена Різова відзначив міський голова Мукачева

На початку роботи сесії Мукачівської міськради міський голова Андрій Балога нагородив почесними грамотами двох спортсменів.  Зокрема, Євгена Різова та Маріанну Скубу.

Різов Євген Йорданович – учень ЗОШ №1ім. О. С. Пушкіна – переможець футбольного челенджу Мукачівської Футбольної Академії серед дітей U-13

Челендж, який започаткував тренер МФА U-13 Сергій Ліснійчук на період «карантинної підготовки» та канікул, завершився після другого етапу.

Перший етап, який тривав упродовж двох з половиною тижнів юні гравці  перескакуючи скакалку, мали вибити м’яч мінімум 20 разів.   Це вдалося шістьом хлопцям з 18 учасників. Першим із завданням на початковій стадії справився Євген Різов.

На  другому етапі Євген знову став першим. А завдання було не з простих – упродовж однієї хвилини, перестрибуючи через скакалку він 100 разів вибив м’яч.

 Скуба Маріанна Михайлівна – майстер спорту міжнародного класу, переможець  Кубку України з Комбат Дзю-дзюцу

20 вересня в м. Києві Маріанна Скуба здобула перемогу на Кубку України з Комбат Дзю-дзюцу.

Вона в складі збірної Закарпатської області представляла Місто Мукачево , де в двох розділах Фулл-контакт та Клоз–контакт здобула  перемогу у ваговій категорії до 68 кг, вік 18+.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *