Середа, Серпень 10, 2022
Головна > Новини > МФА в першому турі зіграє вдома з ФК «Чернігів»

МФА в першому турі зіграє вдома з ФК «Чернігів»

Сьогодні в столичному Будинку футболу відбулася процедура жеребкування календаря сезону 2021/22

Одна з найголовніших процедур міжсезоння – процедура жеребкування календаря Першої та Другої ліг ПФЛ – відбулася сьогодні в Будинку футболу. На церемонії почесним гостем був видатний вітчизняний футболіст і тренер, перший віце-президент УАФ Анатолій Дем’яненко, який провів жеребкування.

Зважаючи на невизначене положення деяких клубів, а також зумовлені цим моменти з обміном командами між лігами, процедуру переносили, проте провели саме зараз. Календар визначали за обраної схеми 16+16+16 – тобто, по 16 учасників у Першій та кожній із груп Другої ліги.

Професіональна футбольна ліга зібрала та опрацювала побажання клубів щодо розведення в календарі представників одних міст і клубів чи тих, які прийматимуть суперників на спільних стадіонах. Зважаючи на це, було розведено в Першій лізі ФК «Ужгород» та ФК «Минай», в «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) та «Кремінь» (Кременчук), «ВПК-Агро» (Вишневе) та «Дніпро-1», «Металіст» (Харків) і «Металіст 1925» (Харків), «Альянс» (Липова Долина) та ФК «Суми», «Волинь» (Луцьк) і «Верес» (Рівне), в Групі “А” Другої ліги – «Дніпро» (Черкаси) та «ЛНЗ» (Черкаси), в Групі “Б” Другої ліги – «Яруд» (Маріуполь) і ФК «Маріуполь», «Металург» (Запоріжжя) і «Зоря» (Луганськ), «Кремінь» (Кременчук) і «Гірник-Спорт», ФК «Суми» та «Альянс».

Пропонуємо до вашої уваги таблиці календаря першого кола в усіх лігах змагань ПФЛ і розклад перших чотирьох турів сезону:

Тож перший тур МФА проведе вдома, 25 липня (неділя) проти ФК «Чернігів».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *