Субота, Січень 29, 2022
Головна > Новини > Карантин гравцям МФА не перешкода для тренувань

Карантин гравцям МФА не перешкода для тренувань

На карантині наші хлопці продовжують тренувальний процес, звісно, роблять це вони за індивідуальним графіком.

Гравець команди МФА U-16 харків”янин  Олег Сергієнко зазначив: «Проводжу тренування на карантині кожен день, так як часу дуже багато, тренування я роблю ті, які мені скинув тренер по відео. В мене поруч з будинком є два штучних поля, на одне іду зранку, на друге – ввечері, тому що перше закривається вдень. Вдома качаю прес, руки , спину, роблю вправи на розтягування. В день виходить по два-три тренування

Капітан команди МФА U-15 Богдан Полудняк: «Наразі перебуваю в Камянець-Подільському», де й тренуюся. Виконую вправи з відео, які присилає тренер.  Зазвичай розпочинаю свій тренувальний процес з ранкового кросу – 5 кілометрів. Днем проводжу силове тренування – вправи на стрибки, робота на гімнастичному лазиві, вправи на брусах та турніку – качаю прес, підтягуюся, віджимаюся. А от уже з вправ по відео сьогодні виконав заняття по аеробіці, а зранку пробіг  10 кілометрів.

Ще один вихованець нашої академії, гравець МФА U-13 Євген Різов, окрім різноманітних вправ вправляється ще і у влучності. До прикладу з чотирьох ударів – він точно чотири рази влучив у поперечину воріт.

Активно тренуються й гравці дорослої команди МФА – хлопці виконують бігові та силові вправи за індивідуальним графіком. До прикладу, Іван Станкович   виконує пробіжки лісовим масивом рідного села, а щоб не занудьгувати гравці беруть участь і веселих челенджах. От Ігор Король вправлявся у відбиванні рулону з туалетного паперу.

Загалом всі гравці та тренерський штаб відповідально відносяться до своїх обов’язків у цей непростий для нашої країни та людства час. Тож можна бути впевненим, що після відновлення чемпіонату команди нашої академії будуть повністю готові до другої частини сезону.

Прес-служба МФА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *