Неділя, Січень 17, 2021
Головна > Без категорії > МФА в ДЮФЛ Закарпаття починає з перемоги, та є й поразка

МФА в ДЮФЛ Закарпаття починає з перемоги, та є й поразка

В суботу, 19 вересня стартував чемпіонат області ДЮФЛ серед гравців 2006-07 р. (U-14) та молодших 2008 р. н. (U-13). Команди МФА першу гру грали на виїзді в м. Тячів. Перші на поле місцевого стадіону вийшли молодші юнаки 2008 р. н. (U-13). Поєдинок пройшов з великою перевагою наших гравців, які вже в першому таймі забили чотири м’ячі: відзначилися Гуті Крістіан ( двічі) і два м’ячі забив новачок команди Журов Андрій. Після перерви наші гравці багато атакували, але втілити перевагу в забиті м’ячі не з могли. Поєдинок так і закінчився з рахунком – 4:0 на користь підопічних Віктора Китриша.

У матчі МФА U-14 – ДЮСШ (Тячів) U-15 р н. На жаль, старшим на рік опонентам наша команда  поступилася – 0:3 при дуже не поганій грі.