Вівторок, Березень 31, 2020
Головна > Новини > МФА U-17 зупиняє чопський «Локомотив»

МФА U-17 зупиняє чопський «Локомотив»

В 1/8 фіналу зимової першості МФА U-17 зійшовся з «Локомотив-Чоп». Якщо мукачівці підійшли до цього матчу в більш-менш оптимальному складі, то в складі «Локомотива» не було трьох основних гравців – братів Антошиних та Рудольфа Балажинця. Малюнок гри чопської команди цілком відрізнявся від попереднього матчу з лінцівською «Зіркою».

Підопічні Віктора Яічника досить швидко заволоділи ініціативою й почали розхитувати захисні редути чопських «залізничників». А на 19 -й хвилині   Віталій Фарасеєнко правим краєм увіврвався в карний майданчик «Локомотива» і віддав вивірену передачу на дальню стійку, де набігав партнер Віталій Хайнас, який лише підставив ногу і спрямував м’яч в сітку воріт – 1:0. Вже через хвилину Суботенко розіграв кутовий і другим дотиком навішує на дальню стійку, де вже на лінії воріт м’яч замикає Богдан Древаль. На 24-й хвилині Василь смуботенко став автором чергового асисту він вдало обійшов на своєму правому фланзі оборонця чопської команди і віддав на ногу Олегу Шокуну, той вже шансів кіперу не залишив. До завершення першої половини наша команда робить результат і взагалі розгромним – цього разу Фарасеєнко з лівої половини поля сам накрутив кількох гравців «Локомотива» й через центр вийшов віч-на-віч з воротарем, пробивши кіперу між ніг – 4:0.

У другій половині зустрічі МФА діяв вже по результату, й навіть мінімум тричі наші гравці могли збільшити кількість голів, однак, чомусь реалізація підвела. А от «Локомотив» мав можливість на гол престижу. Нападник «залізничників» змусив оборонців МФА сфолити у власному карному майданчику. Та пенальті невдало виконав Петро Кривяник, який влучив у стійку. Тож переконлива перемога – 4:0.

Технічні дані матчу

Стадіон смт. Середнє

Арбітр: Михайло Райда

Асистенти арбітра: Михайло Лялюк, Тарас Шопа (Іршавський район).

Делегат ФФЗ: Анатолій Плеханво.

МФА U-17 – «Локомотив-Чоп»  – 4:0

Голи: Хайнас 19, Древаль 20, Шокун 24, Фарасеєнко 38

На 65 хв Кривяник не реалізував пенальті

МФА: Баковський, Кравець, Добранський, Волинець, Западнюк, Паночко, Дмитренко (Древаль 17), Суботенко, Хайнас, Фарасеєнко, Шокун.

Запасні: Рачинський, Пригунов, Лютнянський, Васильків, Марченко, Надь.

Тренер: Віктор Яічник

«Локомотив-Чоп»: Тарасов, Боднар, Костик, Кравчак, Мучичка, Кривяник П., Кривяник А., Павліш, Дячук, Готра, Павленко.

Запасні: Бертич, Григорчук, Яворів.

Тренер: Яворів Олег.

Сьогодні ж, 23 лютого в 1/8 фіналу доросла команда МФА зіграє з ФК «Середнє». Початок зустрічі о 15:00 на стадіоні в смт. Середнє.