Субота, Січень 29, 2022
Головна > Новини > «Мункач» перемагає й піднімається на 5-у сходинку

«Мункач» перемагає й піднімається на 5-у сходинку

«Мункач» другий матч поспіль проводив у рідних стінах з командою, яка знаходиться в хвості турнірної таблиці – АФСК «Київ». Як і «Мункач» так і «Київ» дебютанти другої ліги, правда, на відміну від стличної команди мукачівці зуміли швидше адаптуватися до професійного футболу і знаходяться вже вище середини турнірної таблиці.

Тож цілком прогнозовано господарі заволоділи ініціативою  і після кількахвилинної розвідки почали активно шукати шляхи до воріт Максима Примаченка. При першій ліпшій можливості одразу ж навантажували фланги, де діяли швидкі Степанчук та Грицак, активно до атаки долучалися крайні оборонці – Петро Луців та Віталій Дубілей, які навісними та прострільними передачами постачали м”яч в карний та воротарський майданчики.м Та до 27-ї хвилини гості трималися, а от масована атака мукачівців на цьому часовому відрізку завершилася доволі курйозним голом – захисник «Києва» вибивав м’яч наш оборонець Віталій Дубілей заблокував удар і м’яч полетів прямісінько в дальню дев’ятку за комірець воротаря киян – 1:0. Господарі й надалі домінували, однак, на перерву пішла саме за такої переваги.

Друга половина також пройшла за відчутної переваги «Мункача», через десять хвилин після відновлення гри Грицака на правому фланзі змінив Стень і одразу ж кількома потужними ударами потурбував воротаря столичної команди. Гості ж вирішили врятувати гру й вирішили в завершальні хвилини матчу великими силами піти в атаку, натомість наразилися на гострий контрвипад від Максима Гірного, який втік від двох оборонців і холоднокровно перекинув воротаря, який вирішив вийти далеко за межі воротарського майданчика, вийшло ефективно й результативно – 2:0.

Завдяки цій перемозі «Мункач» піднімається на 5-у сходинку й у хорошому настрої підходить до наступного домашнього матча з вишгородським «Діназом».