Субота, Травень 8, 2021
Головна > Новини > МФА U-17 припиняє боротьбу за зимовий трофей

МФА U-17 припиняє боротьбу за зимовий трофей

В рамках 1/4 фіналу Зимової першості Закарпаття команда МФА U-17 у неділю, 28 березня проводила матч з одним із претендентів на титул переможця виноградівським «Севлюшем». Слід зауважити, що наші хлопці грали цей поєдинок на фоні втоми, адже лише в напередодні 27 березня зіграли складний виїзний матч Еліт-Ліги з львівськими «УФК-Карпати». На жаль, підопічні Віталія Пантілова поступилися господарям, пропустивши гол вже в компенсований час.

А от на матч з «Севлюшем» наші юнаки не встигли як слід відновитися, тож на полі прогнозовано ініціативою володіли саме виноградівці. Вже на 17-й хвилині передачу з кутового головою замикає Михайло Чедрик. Саме від двох гравців в першому таймі – Михайла Чедрика та Михайла Реплюка йшла найбільша загроза для МФА. А ще через 10 хвилин чудова передача з центральної частини поля виводить М. Чедрика на хорошу ударну позицію – Михайло свій шанс не змарнував і робить дубль. У наших хлопців гра відверто не клеїлася, важко давалися переходи від оборони до атаки і саме втома зіграла ключову роль. А от у другому таймі на 80-й хвилині гри  чергову подачу з кутового знову влучно замикає Михайло Чедрик і ставить переможну крапку у матчі – 3:0 на користь «Севлюша».