Понеділок, Вересень 28, 2020
Головна > Без категорії > МФА поступається в спарингу «Ужгороду»

МФА поступається в спарингу «Ужгороду»

Основна команда МФА під орудою нового наставника Віктора Яїчника, який змінив на цьому посту покійного Віктора Ряшка 10 серпня провела перший контрольний матч у ході підготовки до чемпіонату в аматорській лізі України. Суперником мукачівців став друголіговий ФК «Ужгород». Сам матч проходив на центральному полі ужгородського стадіону «Авангард».

Перед стартовим свистком арбітра хвилиною мовчання згадали наставника нашої команди Віктора Ряшка, а далі розпочався сам поєдинок.

Майже весь тайм тривала рівна гра, але наприкінці першої половини господарі все ж скористалися помилкою гравця в захисті, який завозився з м’ячем. Як наслідок м’яч перехопили ужгородці й реалізували нагоду на свою користь.

Наша команда одразу ж могла відновити паритет, однак, Андрій Забава, який отримав вивірену передачу від партнера, не зумів реалізувати вихід віч-на-віч.

А далі господарі скористалися позиційною помилкою оборонців МФА, які намагалися створити штучний офсайд, однак, не змогли синхронно вийти, як наслідок м’яч потрапив до гравця «Ужгорода», який з другої спроби таки пробиває Максима Колісника й робить рахунок – 2:0.

У другій половині в складі нашої команди зявилися нові молоді гравці й тренер мав можливість перевірити їх у справі. Хоч це й коштувало команді ще трьох пропущених м’ячів. Тож підсумковий результат матчу – 5:0 на користь «Ужгорода». Та, звісно, на цьому етапі рахунок це не головний аспект, потрібно, перевірити гравців, відібрати кращих на позиції й створити боєздатний колектив.