Неділя, Вересень 19, 2021
Головна > Новини > МФА перемагає «Любомир»

МФА перемагає «Любомир»

Після триматчевої невдалої серії «Мункач» у 7-му турі вдома здобуває три залікові бали. Суперником мукачівців був «Любомир» (Ставище), який, за шість турів поки що не знає смаку перемоги. Як і «Мункач» ставищанська команда також в цьому сезоні дебютувала в Другій лізі, видно, що хлопці ще не зовсім адаптувалися до професійного футболу. Тож поки результати «Любомира» м’яко кажучи не вражають: всього один забитий м’яч, а пропустили у власні вже 26 (враховані голи цього матча).

Тож прогнозувалося, що наша команда має брати залікові бали в аутсайдера. Однак, легкою ця перемога не далася. Хоча, вже на 7-й хвилині матчу Максим Гірний міг відкрити лік голам – він перехопив передачу оборонця «Любомира» на свого кіпера, однак, не зміг переграти стража воріт і втратив нагоду.

Були ще кілька ударів з-за меж карного майданчика, які в ціль не влучили. А от на 15-й хвилині господарі заробили право на кутовий – Сергій Стень подав, на дальній стійці верхову боротьбу виграв новачок нашої команди Віталій Дубілей, який скинув м’яч на Василя Луціва, той спочатку приборкав «круглого», а вже другим дотиком точно відправив його в сітку воріт «Любомира» – 1:0. Далі ж гра дещо заспокоїлася, м’яч постійно губився в центральній частині поля, практично хвилин 12-ть гра тривала без воріт. На 27-й хвилині гості заробили право на штрафний удар – любомирці подали, а в штрафній поза правилами зіграв Максим Гірний, який зачепив ногою суперника – рефері вказав на позначку. Пенальті взявся виконувати Артем Кияниця, та переграти нашого воротаря Олександра Чернятинського не зміг. Тож саме за такого рахунку команди пішли на перерву.

В другому таймі наставник ставищанців зробив певні ротації, дещо освіжив гру, і дійсно любомирці вже доволі часто виходили в атаки, та витиснути з них якісь дивіденди не змогли. А от мукачівці мали нагоди для того, щоб збільшити голевий гандикап, та ні Сергій Стень, ні Максим Гірний своїми нагодами не скористалися. В сантиметрах над поперечиною пролетів мяч після удару Петра Луціва. Лише на 89-й хвилині господарі спіймали любомирців на контратаці: Сергій Стень вчасно помітив забігання Максима Гірного, віддав на нього чудову передачу, а вже Максим «розбірався» з стражем воріт «Любомира» – 2:0. Це вже була переможна крапка.

Технічні дані

Друга ліга. 7-й тур

«Мункач» (Мукачево) – «Любомир» (Ставище) – 2:0 (1:0)

Голи: В.Луців 15, Гірний 89

Кияниця на 28-й не реалізував пенальті

МФА: Чернятинський, В.Луців (к), Григоращук, П.Луців, Дубілей, Степанчук (Бундаш 90+2), Галас (Волков 83), Грицак (Добранський 75), Стень (Фарасеєнко 90+2), Лучка, Гірний (Сньозик 90+2).

Запасні: Дегтяр, Трачук,Клімковський.

Тренер: Віталій Шумський

«Любомир»: Овчаров, Тимошенко, Бобров, Надірадзе, Мельничук, Кияниця (Терещенко 60), Павленко, Ніколашин, Юрченко (Жданов 67), Марченко (к) (Комісар 42), Фаюк.

Запасні: Черниш, Ібадов, Мельниченко, Марчук.

Тренер: Вадим Лазоренко.

Арбітр: Василь Файда (Львів);

Асистенти арбітра: Морозюк Богдан (Івано-Франківськ), Капленко Олександр (Кропивницький).

4-й арбітр: Запрутняк Вадим (Вінниця);

Делегат УАФ: Криницький Валерій (Рівне).