Az MFA neveltjei debütáltak a Várdában
Az MFA két játékosa – Viktor Reznicsenko és Vaszil Himics középpályások bemutatkoztak a Várda nagycsapatában a budapesti Ferencváros elleni idegenben játszott mérkőzésen. Mindkét játékos csereként állt be, Himics a 46., Reznicsenko pedig a 74. percben. Ez a mérkőzés a házigazdák győzelmével ért véget. Az egyetlen gólt a 75. percben Sigér Dávid szerezte. https://www.youtube.com/watch?v=xDFpkZSVREU&feature=emb_logo A villáminterjúban Vaszil Himics
Детальніше