Неділя, Липень 3, 2022
Головна > Без категорії > Академія МФА відкриється в вересні

Академія МФА відкриється в вересні

Запустити повністю в дію спортивну академію у с. Дерцен планують вже у вересні.

Окрім футбольних полів, для вихованців спортивної школи створять тренажерний зал, кухню, їдальню, роздягальні, навчальні класи та гуртожиток, розрахований на 115 місць.

Також додатково будуть обладнанні кабінети для медперсоналу, викладачів та тренерів.

Спортивна футбольна школа матиме облаштовані шість полів – 2 із штучним покриттям та 4 з натуральною травою. Також облаштують місця для вболівальників на близько 1000 сидячих місць.

Директорка благодійної організації Оксана Салата зазначає, що цей об’єкт побудований за підтримки угорських партнерів і будується для дітей з цілої України, адже тут вони будуть навчатися, тренуватися та проживати.

Після здачі готового об’єкту, його передадуть Мукачівській футбольній академії. Директор останньої додає – тут все буде зроблено для повноцінного тренування юних футболістів, щоб досягти максимальних результатів на змаганнях.

Міський голова Мукачева Андрій Балога, якого запросили оглянути об’єкт, який знаходиться на території Мукачівської ОТГ каже, подібних комплексів немає навіть на Західній Україні. Також він повідомив, що міська влада забезпечить якісний ремонт дороги до села Дерцен та облаштують супутню інфраструктуру, задля комфорту як учнів академії, так і місцевих жителів.

Більше про унікальний спортивний об’єкт, який з’явиться на території Мукачівської ОТГ дивіться у сюжеті Mukachevo.net.

Mukachevo.net.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *