Понеділок, 20 Квітня, 2026
Головна > Актуально > Богдан Остроушко: В МФА я виріс як гравець

Богдан Остроушко: В МФА я виріс як гравець

Серія наших інтерв’ю з випускниками триває. На запитання клубної прес-служби відповідає випускник нашої академії – півзахисник Богдан Остроушко

  • Богдане, розкажи про свої перші враження, коли потрапив до МФА?
  • Коли я приїхав до Мукачева, то зрозумів що тут роблять все, щоб виховати професійних гравців. Спочатку ми виступали в чемпіонаті ДЮФЛУ вищої ліги,  де рівень команд був дуже сильний , а вже через рік за підсумками виступів нас включили до складу Еліт-Ліги, де були зібрані найсильніші академії та футбольні школи України. До нашої академії  приїхали дуже багато нових гравців з усієї України з ними було дуже важко конкурувати бо багато гравців приїхало з академії донецького «Шахтаря», київського «Динамо». Рівень тренувань у нас був на вищому рівні не кожен міг витримати такі тренування. За чотири роки, проведені в Мукачеві я багато чому навчився, виріс у футбольному плані.
  • Як склалася твоя кар’єра після нашої академії?
  • Після закінчення МФА  мені пощастило попасти в пʼятірку кращих гравців серед свого віку які потрапили до академії ФК «Кішварди». Після півтора року у «Кішварді», переїхав до Іспанії, де виступаю за футбольну школу «Estudiantes».
  • Як пройшов період адаптації у новій команді?
  •  У Кішварді швидко влився в колектив, адже там уже було багато хлопців з «Мункач академії», окрім того, постійно проводили спаринги з колишніми партнерами з МФА. Однак, дещо важко  адаптуватись було  в плані мови, все-таки не своя країна нові тренера,ніхто не знав мови , але потроху освоївся і далі, все було добре.
  • Чи підтримуєш зв’язок з колишніми партнерами по МФА?

Так, підтримую, правда,  не зі всіма. Спілкуємося та згадуєм наш період у  МФА.

  • Що б хотів побажати нашим вихованцям МФА?

­ – Хотів би побажати всім нинішнім і майбутнім вихованцям МФА успіху, щоб ніколи не опускали руки, не здавались і йшли до кінця, а тренерам, щоб мали терпіння до своїх гравців .