Субота, Квітень 10, 2021
Головна > Новини > Зимове «академічне дербі»

Зимове «академічне дербі»

У матчі третього туру зимової першості на базі МФА в с.Дерцен  відбулося справжнє дербі між двома командами нашої академії МФА U-16 – МФА U-17.

Видався цікавий насичений поєдинок, словом, справжнє дербі – дуель тренерів та команд.

Попри те, що підопічні Івана Фізера менші на рік від команди Віталія Пантілова вони дали справжній бій. Незважаючи на те, що грали команди однієї академії на полі вирували справжні пристрасті – була присутня справжня спортивна агресія, кожна з команд хотіла перемогти.

Першими в рахунку повели 17-літні академіки – атака правим флангом завершилася навісом в карний майданчик МФА U-16 захисник якої Нельсон Істомін намагався винести м’яч головою, а натомість скерував його за комірець голкіперу у власні ворота. Проте команда І.Фізера не знітилися і вже на 19-й хвилині зуміла відігратися.  Оборонці МФА U-17 припустились помилки і «привезли» пенальті, яку чітко реалізував Максим Стрюков.

У другому таймі першими гол зуміли провести МФА U-16 після масованої атаки в потрібному місці опинився Богдан Остроушко, який з кількох метрів розстріляв ворота своїх старших колег.  Через 7 хвилин гравці МФА U-17 зуміли знову відновити статкс-кво – після боротьби у власному карному майданчику рукою зіграв гравець U-16. Пенальті реалізував Юрій Клімковський.

Завершальні хвилини матчу були за командою U-17, яка могла вирвати перемогу, але підопічні Івана Фізера зуміли зберегти нічию. Тож 2:2

Технічні дані

Зимова першість, 3-й тур

Група С.

МФА U-16 – МФА U-17 – 2:2 (1:1)

Голи: Істомін 3 (автогол), Стрюков +19, Остроушко 62 – Клімковський +69

У групі В команда аматорів МФА вщент « розгромила» ФК «Невицький Замок» (Невицьке) – 14:0.